2733
2734
عنوان

چجوری مادر و پدر گرامی رو راضی کنم سگ بخرن😐😬طلسم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 8876 بازدید | 264 پست
عزیزم کاش به جای خرید سگ یک گربه ای رو من میشناسم اون رو حمایت کنی

وااااایییی اخهههه گربه؟

به خدا من مامان و بابام گربه میبینن از اون طرف جاده رد میشن گربه به هیچ وجه نمیشه😫

اخه اکثرا اونایی که میگن نظر هر کس واسه خودشه و به کسی ربط نداره بیشترم حمله میکنن    

من تو کار حمله نیستم دفاع میکنم 😉

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرکی
بچه گربه نر
۶ ماهه؛ نژاد DSH
🌺🌸سلام مهربانان🌸🌺
این بچه گربه دوست داشتنی که توی عکس میبینید نجات یافته از بیماری کلسی شدید هست، وقتی دوماهش بود یه طرف صورتش جراحی شد و من به مدت یک ماه در شرایط کاملا مناسب ازش نگهداری کردم
اما متاسفانه چون یه گربه توی خونه دارم و اخلاق این گربه ها با هم نساخت مجبور به واگذاریش شدم؛😔😔
متاسفانه خانواده بی مسئولیتی که با هزار ذوق و قول و تعهد قبولش  کردن
الان به دلایل بیخود مثل شیطنت و یا بازیگوشی بیش از حد میخوان رهاسازیش کنن😳 من از شما میخوام اگر کسی هست که شرایط نگهداری داره حمایتش کنه.
برخلاف قولی که داده بودن این بچه دامپزشک نرفته واکسینه نشده😟
و من هزینه یک مرحله معاینه و واکسینه اولیه اش رو قبول میکنم، به شرط نگهداری دائم؛ واکسینه دائم و عقیم سازی و هفته ای یک بار ارسال فیلم و عکس و ترجیحا به خانواده با فرزند بالای ۱۰ سال و یا فرد متعهد و واجد شرایط واگذار میشه؛ لطفا اگر مشکلی دارید از اول مسئولیت قبول نکنید تا این بچه هم به دلایلی مثل آلرژی، مخالفت یکی از اعضای خانواده، مهاجرت، ازدواج و بارداری و... دوباره آواره نشه🐱 به یاد داشته باشید که یک حیوان عروسک نیست که سر و صدا و کثیف کاری و خرج و... نداشته باشه و وقتی مسئولیت چیزی رو قبول میکنید باید به همه چیز فکر کنید. حداقل مطمئن بشید که اگر در آپارتمان زندگی میکنید در اون آپارتمان نگهداری حیوون ممنوع نباشه و نخواید بعد دو روز به خاطر مزاحمت همسایه ها این بچه رو آواره کنید🧳🛍🚪
عشقی که قراره به این بچه برسه حتما خدایی هست و حتما خدا حضورش توی زندگیتون پررنگ تر خواهد بود🙏🙏🙏💚

خب راستش این گربه مال من نیست. من حامیشم و قراره براش جا پیدا کنم. قبلا هم آگهیش کرده بودم که یک صاحب بی مسئولیت پیدا کرد. الان برای ارتباط با کرکی به این آیدی تلگرام پیام بدید @Anahid1399  و یا اینکه درخواست دوستی بدید

اللهم عجل لولیک الفرج
2731
بچه تنهاس خو هم بازی میخواد.😁شرایط مالی اوکی هست چرا که نه بیار

۱۵ سالشه ، آبجی جدید هم براش همبازی نمیشه ،ولی گذشته از شوخی همسرم بیماره ،واقعا توانایی یه بچه دیگه رو ندارم 

گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند

انواع حیوانات خانگی به جز سگ رو نگهداری کردم عاشق سگ هستم ولی تاحالا اینو به پدرو مادرم نگفتم گذاشتم بزرگ تر که شدم یکی خودم واسه خودم بخرم خرج سگ و گربه زیاد قدر سه نفر خرج دارن (خرج واکسن شونه، خرج قفس و پدو..... خورد و خوراکشونه) 

الانم فقط یه خرگوش دارم اوایل بابام خیلی ناراحت میشد که حیفه میمیره و... ولی الان نزدیکه 2 ماهه دارم ازش مراقبت میکنم 😶 تازه بابام الان بیشتر از من دوستش داره 

حیوانات زیادی مثل پرنده و خرگوش و.... هستن بگو برات بخرن سرگرم شی 

به خدا زشته به خاطر یه سگ طلسم میخوای

قهرمان تغییر باش، نه قربانی تقدیر
۱۵ سالشه ، آبجی جدید هم براش همبازی نمیشه ،ولی گذشته از شوخی همسرم بیماره ،واقعا توانایی یه بچه دیگه ...

اوووه فک کردم بچس😐

پس هیچی دیگه.

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2740
کرکی بچه گربه نر ۶ ماهه؛ نژاد DSH 🌺🌸سلام مهربانان🌸🌺 این بچه گربه دوست داشتنی که توی عکس میبینید ...

ای قلبونش بشم

و خدایی که به شدت برایم کافیست هرچه بخواهم فقط از او میخواهم❤️
2706