2737
2734
عنوان

بی حیا تر از این دختر ندیدم واقعا😳

1735 بازدید | 56 پست

یکی از همکلاسی هام چند روزی میشد هی توی پی ویم پیام میداد و میگفت که ادم رل داشته باشه خیلی خوبه و اینا باهاش میره بیرون و...

بعد من زیاد ادمه رفیق بازی نیسم که با همه طرح صمیمیت بردارم مخصوصا این دختره که دوسه هفته از مد فرار کرد با یه پسره وکلا اگاهم به جریان ها و رفتار هاش

بعد تا دیروز میاد پیام میده که میخام خودمو خودت باهم بریم بیرون😳منم گفتم من بیرون نمیام کرونا هس و فلان بعد یهو گفت نه بابا با ماشین رلم میریم بیرون دویتشم میاد که تورو ببینه منم محترمانه گفتم نمیام دیگه دوستم ندارم راجب اینا با من صحبت کنی و بلاک

دیروز داشتم میخندیدم...دوستم یهو شارژرش رو کرد تو لپم😁.نفهمیدی ینی؟؟؟؟ ای بابااااااا حتما باید مستقیم بگم چال لپ دارم😐😍خب نامردا نمیگین آدم خجالت میکشه~_~😒😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بعد میبینم ساعت ده و خوردهشب یه پسره پیام میده تو وات بدون اینکه سین کنم‌پیامش رو بلاکش کردم

بعد میبینم تو تل پیام داده باز بلاکش کردم پسرع ساعت دو شب زنگ میزنه رو خطم😳ینی شانس اوردم گوشیم رو سایلنت بود وگرنه خانوادم فکر میکردن واقعا رلمه

دیروز داشتم میخندیدم...دوستم یهو شارژرش رو کرد تو لپم😁.نفهمیدی ینی؟؟؟؟ ای بابااااااا حتما باید مستقیم بگم چال لپ دارم😐😍خب نامردا نمیگین آدم خجالت میکشه~_~😒😅
2706