2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلا سوالت چیه پس

شما اطلاعی داری؟ من دانشجو اقتصادم ولی نمیدونم

یکی از دوستای داداشم ک 15سالشه مدعیه ک در ماه درامد 3 رقمی داره

ک برای خارجی ها کار میکنع از طریق نت و دستمزدش میره ب حستب بین المللش

حالا منم میخام داشته باشم

گویا اونم از طریق پلسپورت اقدام کرده و اقامت نداره

شما اطلاعی داری؟ من دانشجو اقتصادم ولی نمیدونم یکی از دوستای داداشم ک 15سالشه مدعیه ک در ماه درامد ...

حساب خارجی باید داشته باشه من همسرم چون کارش صادراته هن ارزی و هم حساب خارجی داره ارزی فعلا بدرد نمیخوره بخاطر تحریم ولی حساب خارجی خوبه

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...

البته حساب شوهرم از طریق سرمایه گذلری تو ترکیه تونسته در ایش بانک باز کنه بدون سرمایه گذاری نمیشه ولی جدیدا یک بانکی هست تو ترکیه ک ب خارجیا اجازه باز کردن حساب میده ولی جزییاتش رو نمیدونم ک مسترکارتم میده یا ن ولی اغلب تجار ایرانی باز میکنن فکر کنم زراعت بانکه اسمش ولی خوب باید برید ترکیه باز کنید اینجا نمیشه اطمینان کرد کسی از طرقتون باز کنه

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
شما اطلاعی داری؟ من دانشجو اقتصادم ولی نمیدونم یکی از دوستای داداشم ک 15سالشه مدعیه ک در ماه درامد ...

از طریق حساب که پول درنمیاره. درآمدش میره به اون حساب. حتما روی سایتهای فریلنس خارجی کار میکنه یا با یک شرکت خارجی. شما اول باید منبع درآمد رو پیدا کنی بعد شرکتهایی هستن که برات حساب باز میکنن که درآمدش بره به اون حساب

2738
رشته کاریتون چی هست؟ اکثرا برنامه نویسها و طراح های گرافیک این طوری کار میکنن. 

من دانشجوی اقتصادم و کلا کنجکاو بودم راجب این بدونم 

دوست پسرم برنامه نویسی کار میکرد

و رفیقمم داره کامپیوتر میخونه

درکل چون علاقه دارم برای وقت عای آزادم خوبه

اگر کار گرافیک حرفه ای یاد بگیرید میتونین درآمد خوبی داشته باشین. 

شما ماهی 500 دلار هم اگه از این راه درآمد داشته باشین. میشه حدود 10 تومن که با کار تمام وقت تو ایران هم در نمیاد.

2706