2733
2734
عنوان

کسی هس بینی عمل کرده باشه توروخدا بیایید😑

| مشاهده متن کامل بحث + 121 بازدید | 26 پست
عمل رو گف ۱۸ البته اللن گف ۲۱ ولی همون ۱۸ رو اوکی کرد فیلر ۲ تومنه اونم رفتم مشاورش نمیدونم چیکار کن ...

کدوم دکتر میری؟ 

نه اصلا نترس دکتره حتما کارشو بلده که مراجعه کننده هاش راضین

یه مدت استراحت میکنی بعد خوب میشی 

برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرستید🥺🦋
متوجه فرم بینیت شدم غضروف نیاز داره باید بردارن دیگه اگه میخوای عمل کنی راه دیگه ای نداره

دوس دارم فقط ترسممو چیکار کنم 😑

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم دکتر میری؟  نه اصلا نترس دکتره حتما کارشو بلده که مراجعه کننده هاش راضین یه مدت استراحت ...

حامدی عزیزم اره راضی بودن برا تنفس حالا یه خانومه میگه بعد ۵ سال مشکل تنفسی مگه میشه!!!

کدوم دکتر میری؟  نه اصلا نترس دکتره حتما کارشو بلده که مراجعه کننده هاش راضین یه مدت استراحت ...

بدیش اینه مدلایی ک مث من بودنو الان نبود ببینم ولی عکساشونو دیدم قشنگ شده بودن اونایی دیگه همه کوچیک کرده بودن بینی هاشونو ولی مشکل تنفسی نداشتن هیچکدوم

2728
حامدی؟ مشهد؟؟؟ بیشتر تحقیق کن

چرا چیزی شنیدین ازش؟ وای خب از کی تحقیق کنم آخه😑 مطبشون رفتم بینی هایی ک عمل کرده بود یکیش ک بزرگ بود هنوزم تو پیجشم هست ولی خب خودش میگف راضیم یکی دیگم نوکش ورم مونده بود اومده بود تزریق کنه ولی همه از تنفس راضی بودن .. و بعد اینکه این دکتر مدلی غضروفی چنتا عمل کرده عکساشون ک قشنگه دیگه نمیدونم .. ناصری هم یک بینیش همچنان بعد سه ماه بزرگ بود ک گف ورم داره یکی دیگم قشنگ بود فقط یک طرفش قسمت پره فرو رفته بود اینام مشکل تنفسی نداشتن .. دیگه اینا بهترین دکترای مشهدن مثلا .. حالا بین این دوتا موندم کدومو برم! توروخدا اگ چیزی میدونی راهنمایی کن .. دوستمم  صب کاراسو تو اینستا دید گف حامدی قشنگ تره بینی هاش بازم نمیدونم😑

چرا چیزی شنیدین ازش؟ وای خب از کی تحقیق کنم آخه😑 مطبشون رفتم بینی هایی ک عمل کرده بود یکیش ک بزرگ ب ...

اره هردوشون خوبن ولی عروسمون مطب دکتر ناصری که نشسته بودن چندنفر ترمیمی از حامدی هم اومده بودن، اگه میتونی برو چند روز بشین تو اتاق انتظار

اره هردوشون خوبن ولی عروسمون مطب دکتر ناصری که نشسته بودن چندنفر ترمیمی از حامدی هم اومده بودن، اگه ...

وای دارم پشیمون میشم کم کم 😑 هرچند خیلی دوسدارم تغییر کنم ‌.. خب عروس شما با کی عمل کردن؟ راضی هستن از عمل؟

2740
ایشون پسفردا با دکتر عصمتی نیا عمل دارن 

امروز جدود یکی دوساعت تو مطب بودیم اگثر بینی ها قشنگ بود و اونام نتراضی

خب پس توکل بخدا کن ایشالا خوب میشه🥰

مرسی عزیزم.به این نتیجه رسیدم که حامدی رو برم انشالله ب امید خدا