2733
2734

رفتم واس مشاوره.گف همین هفته بیا برا عمل وگرن قیمتا هم میره بالا .. قیمت ک هیچی نمیدونم چرا ترس دارم و استرس 😑 بینیم فانتزیه میخوام صاف بشه گف از غضروف دنده همینش بیشتر منو ترسونده😑  نمیدونم چیکار کنم توروخدا کمکم کنید😑

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خب یه سالست از بین میره

بهتر از عمل و دردسراشه که

اونم قطعی نیست که خوب در بیاد یا نه

مشکل تنفسی اینا نداشته باشی

چند سال تزریق کنی فیکس میشه

هزینشم از عمل پایین تره

برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرستید🥺🦋
با فیلر صاف میشه لازم نیست عمل کنی

خب یه سالست از بین میره هزینشم ۲ تومنه بعدشم بخوای عمل کنی اون ژل تزریق شده سخت میکنه کارو

بهتر از عمل و دردسراشه که اونم قطعی نیست که خوب در بیاد یا نه مشکل تنفسی اینا نداشته باشی چند سال ...

عمل رو گف ۱۸ البته اللن گف ۲۱ ولی همون ۱۸ رو اوکی کرد فیلر ۲ تومنه اونم رفتم مشاورش نمیدونم چیکار کنم 😑 فیلر گف یه ساله ازبین میره یا گفتن اونا ک چند بار تزریق کردن عفونت اینا میاره نمیدونم😑 تبن دکتره مدل بینی منو چنتا انجام داده واس مریضای دیگشم دیروز رفتم هیشکی مشکل تنفسی نداشت

اگه نظرت عمل کردنه که خب عمل کن یه دفعه

عزیزم همینکه از دنده غضروف برمیداره و کلا از عمل میترسم 😑 نمیدونم چیکار کنم گفتن تاپیک بزنم شاید نظرات و راهنمایی دوستان بدردم خورد

نترس اگه واقعا عمل میخواد انجامش بده چیزی نیست ک

اره بابا از بچگی آرزوم این بود دماغم تغییر کنه فک میکنم رو اعتماد به نفسمم تاثیر داره ولی ترسمم هست😑

2706