2733
2734
چون برای اطرافیان پیش اومده .و دیدم

والا باز برای اطرافیان ماهم پیش اومده باهمون طلاق گرفتن

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 
فقط ب قاضیت ربط داره فکر میکنم.. چون بعضی ها باهمین طلاق میگیرن بعضیا با فیلم هم هیچی نمیشه.  ...

و وکیل خوب خیلی خوبه کمک میکنه تو روند دادگاه حتا رای قاضی عم بزنه 

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره وکیل منم گفت اینو اینجا همه میگن نه نمیشه و فلان  خودم دیدم طرف شکایت کرده و نتیجه گرفته

با یه متن به این راحتی نمی شه نه اینکه اصلا نشه ولی باید مدارک قوی تری باشه

کاربر مرد هستم 
وقتی در مورد چیزی اطلاعات نداری نگی بهتره میشه طلاق گرفت ولی با مدرک باید اثبات کنی همین

گفتم که برای کسی از آشنایان پیش اومد و نتونست ثابت کنه .

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2731
اصلا قبول نمیکنن.واسه طلاق اجباری  باید دلیل محکم داشته باشی و جز اون بند سند ازدواجتون باشه..د ...

یکی از بندهای طلاق هم که زن میتونه به استنادش طلاق بگیره اینه که:سو معاشرت یا سو اخلاق زوج بحدی که زندگی را برای زوجه سخت کنه 

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
خوشحالم کردی عزیزم⁦❤️⁩

وااای منم خوندمش رفتم شمال اصلا😍😀 همسر من خیلی وقتا میگه جمع کنیم بریم روستا زندگی کنیم این شهر به هیچ دردی نمیخوره😂 ولی درمورد اینکه کسی میگه دهاتی شما به دل نگیر چون متاسفانه یه سری فحشا باب شده که هیچ کس معنیشو نمیدونه به قول شما دهاتی بودن فحش نیست ولی قطعا منظور از دهاتی واقعا آدمی که تو روستا زندگی میکنه نیست گوشمون شنیده عادت کردیم وگرنه زندگی روستایی ای که شما تعریفشو کردی آرزوی خیلی از آدماست😍

دعا کنید به خواسته م برسم لطفا😔🙏🏻
گفتم که برای کسی از آشنایان پیش اومد و نتونست ثابت کنه .

خب نتونسته ثابت کنه پس مدرکی نداشته وگرنه میشه 

کاربر آقام🤷‍♂️    درخواست دوستی ممنوع                                تلاش کن تا رنگین کمانی در آسمان ابری دیگران باشی 🤷‍♂️                              
2740
یکی از بندهای طلاق هم که زن میتونه به استنادش طلاق بگیره اینه که:سو معاشرت یا سو اخلاق زوج بحدی که ز ...

اره یا  اعتیاد

اینارو از رو عقدنامه خواهرم خوندم😐😁

اره میشه بستگی به قاضی داره مثلا من که خیانت همسرم رو شد و حتی ازش فیلم و عکس لخت موجود بود بازهم ...

😑 واقعا؟ خب مگه بار اول و دوم داره؟ تازه یه بار یه غلطی بکنه بازم تکرار میکنه دیگه به خصوص که اگه کاریش نداشته باشی پرروتر میشه لابد دفعه بعدیش بری میگه با دوبار چیزی نمیشه ولش کن ها؟😑

دوربین را چطور شوهرش ندید؟ منم میخوام شنود بزارم توی ماشین و توی خونه  گفتم دوربین بزارم متوج ...

بذار زیر کمد😁 من یه مچ گیری قبلا دیدم زنه زیر کمد دوربین گذاشته بود قشنگ فیلمشونو گرفته بود

😑 واقعا؟ خب مگه بار اول و دوم داره؟ تازه یه بار یه غلطی بکنه بازم تکرار میکنه دیگه به خصوص که اگه ک ...

نمیدونم 

منم به قاضی گفتم ولی میگفت خودتو درگیرش نکن

طلاق بده خودتو راحت کن!

یه قاضی به تمام معنا ماست!

اره یا  اعتیاد اینارو از رو عقدنامه خواهرم خوندم😐😁

آره همه ی اینا هست و همه امضا کردیم. ماها ک چشم بسته 100 تا امضا و زدیم ولی بعضیا بعضی چیزاشو امضا نمیکنن 

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2706