2733
2739
بذار زیر کمد😁 من یه مچ گیری قبلا دیدم زنه زیر کمد دوربین گذاشته بود قشنگ فیلمشونو گرفته بود

کمد دیواریه زیر نداره خودش روی زمینه ولی باید یکاریش کنم 

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میشه بستگی به قاضی داره مثلا من که خیانت همسرم رو شد و حتی ازش فیلم و عکس لخت موجود بود بازهم ...

ببر ی دادگاه دیگه.. قاضی ب درد نمیخوره خودش اینکاره بودع

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
آره همه ی اینا هست و همه امضا کردیم. ماها ک چشم بسته 100 تا امضا و زدیم ولی بعضیا بعضی چیزاشو امضا ن ...

دقیقا پسره تو فیلم میگفت اینا چیه من دادم تند تند امضا میکنم عاقد گفت مثلا بدونی امضا نمیکنی؟ زود باش بابا😂 حالا ما هم هول برمون داشت ندونستیم چی امضا کردیم😁

دعا کنید به خواسته م برسم لطفا😔🙏🏻
2728
😑 واقعا؟ خب مگه بار اول و دوم داره؟ تازه یه بار یه غلطی بکنه بازم تکرار میکنه دیگه به خصوص که اگه ک ...

به قول اون دوستمون قانون همیشه پشت مرداست خخخ

🥺خدایا به بزرگی خودت قسمت میدم‌..اونایی که بچه دارنمیشن براشون اولادصالح عنایت بفرما😭
دقیقا پسره تو فیلم میگفت اینا چیه من دادم تند تند امضا میکنم عاقد گفت مثلا بدونی امضا نمیکنی؟ زود با ...

من چون خواهرم زودتر از خودم ازدواج کرده بود همرو میدونستم.. بعد شوهرم داشت دونه دونه میخوند و امضا می‌کرد شیخه میگفت زود امضا کن چرا میخونی شوهرم گفت ینی ندونم چی امضا میکنم 😂😂

دوسه تای اولی خوند دید خیلی زیاده گفت من ک درهرصورت بااین ازدواج میکنم فداسرش دیگه همرو امضا میکنم بره حتی اگه ب ضررم باشه😂😂😂

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
به قول اون دوستمون قانون همیشه پشت مرداست خخخ

خواهر منم موقع طلاقش قاضی همه ش طرف مردا بود خواهرمو خیلی اذیت کرد درحالیکه شوهرش هم مشروب میخورد هم معتاد بود هم با کلی زن خراب در ارتباط بود که همه دیده بودن حتی یکیشونو هر دفعه با خودش میاورد دم در دادگاه که خواهرمو اذیت کنه الانم با همون ازدواج کرده اونم با یه بچه در حال طلاقه

دعا کنید به خواسته م برسم لطفا😔🙏🏻
2738
وااای منم خوندمش رفتم شمال اصلا😍😀 همسر من خیلی وقتا میگه جمع کنیم بریم روستا زندگی کنیم این شهر به ...

ممنونم عزیزم .خوشحالم که افکارت انقد قشنگ و جالبه .حق باشماست .یه چیزایی عادت شده برای خیلی از مردم بدون توجه به معنی و بار منفیش .⁦❤️⁩😘

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
فکر نکنم باید فیلم عکس با شاهد داشته باشی ولی اول از مرده زهر چشم بگیر  اگه ادم خانواده دار و ب ...

کاش منم میتونستم طلاق بگیرم انقد ازش دل چرکینم😥💔😓چند بار مچشو گرفتم گفتم نکن.. تا دست آخر از چتاش اسکرین گرفتم بازم وا نمی‌داد که داد و بیداد کرد و.. روحم خرابه نمیخوام بهش محبت کنم