2737
2739

معماری ، مهندسی کامپیوتر ، آی تی ، همون ریاضی

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر رشته ای که قلبت میگه توش موفقی!

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
برای معماری کار پیدا میشه؟

برای کسی که واقعا بلده آره میشه

یه نفرو دیدم لیسانس معماری بود هیچی بلد نبود بیکار بود

یه نفرم فوق دیپلم بود تو شهر خودمون سه تا برج طراحی کرده بود و با چندتا شرکت کار میکرد ، از اول درس خون بود

بستگی به خودت داره

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2738
هر رشته ای که قلبت میگه توش موفقی!

راستش نمیدونم قلب لامصبم هیچی نمیگه  

اخه من فقط رشته ی برق و کامپیوتر مدنظرم بود

که گفتن برق برای خانوما کار پیدا نمیشه و ترجیحشون با مرداس

کامپیوتر هم سر اینکه به جشم و پوست میرسونه یکم مرددم

مگه فرزندهای فرهنگیان امتیاز دادن؟

مثل اینکه یعنی خودم از صحتش مطمئن نیستم زیاد ولی استش حدود دوسال پیش که یکی از اشناها کنکور داد موقع انتخاب رشته اش بهم گفت

برای کسی که واقعا بلده آره میشه یه نفرو دیدم لیسانس معماری بود هیچی بلد نبود بیکار بود یه نفرم فوق ...

اوهوم درسته ممنون از کمکت

رشته معماری برام جالب که هست اما اینو نمیدونم که چطور باید توی این رشته کار پیدا کرد

اوهوم درسته ممنون از کمکت رشته معماری برام جالب که هست اما اینو نمیدونم که چطور باید توی این رشته ک ...

بعضیا میرن شهر داری بعضیا با شرکتای ساخت و ساز کارمیکنن

ولی اینو مدنظر داشته باش هرشغلی نیاز به پارتی داره همشون پارتی میخواد

حتی کسی که بخواد معلم شه پارتی داشته باشه راحت تره حتی یه پزشک