2737
2739
عنوان

مامان ها لطفا بیاین کمک

127 بازدید | 18 پست

پسرم خیلی وقته روز پوشک نمیکنم وحدود یک هفته س از شیر گرفتم چون شیر نمیخوره ادرارش هم شب ها کم شده دیگه شب هم پوشک نکردم الان ۵روز میگذره دوشب خودش کنترل کرد تاصبح ادرار نکرد اما شب ها یبار جیش میکنه هرکاری هم میکنم بلند نمیشه  اگرم به زور بغلش کنم ببرم بیرون پاهاش نمیذاره زمین.بنظرتون چکار کنم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
چن سالشه؟

۲۲ماه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی اشتباه کردید . چرا دو تغییر بزرگ زندگی بچه رو همزمان دارید انجام میدید ؟ بهش اسیب میزنه و فشار میاد اول از شیر بگیریدش تغییر توی روند پوشک کردنو بذارید اقلا دو ماه دیگه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2731
خیلی اشتباه کردید . چرا دو تغییر بزرگ زندگی بچه رو همرمان دارید انجام میدید ؟ بهش اسیب میزنه و فشار ...

بهم گفتن کاش هردوش نمیگرفتی باهم اما نمیذاره پوشکش کنم تقریبا ۳ماهه منو شوهرم شب ها به زور پوشکش میکنیم چون اصلا واینمیسه وگریه میکنه از پوشکش بدش میاد .یه نفری نمیتونم پوشکش کنم.ادرارش کم شده بود گفتم بهتره پوشکش هم نمیکنم کمتر اذیت بشه

اشتباه نکن عزیزم. از شیر گرفتن بچه اصلا نباید همزمان باشه با آز پوشک گرفتنش. به بچه آسیب می‌رسانید. طفلک فعلا اذیت هستش به خاطر از شیر گرفتنش. بهش مهلت بده. عجله چی رو داری؟؟؟

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
2738
بهم گفتن کاش هردوش نمیگرفتی باهم اما نمیذاره پوشکش کنم تقریبا ۳ماهه منو شوهرم شب ها به زور پوشکش میک ...

به هر حال هر دوش با هم اشتباهه . اگر انقدر بستنش سخته یا تو خواب ببندیدش حتی در حد خیلی شل . اگر واقعا یه جیش باشه پوشک شل هم جواب میده یا  شبا یه سفره ای بندازید توی تختش یه ملافه روش تا اقلا بخوابه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
اشتباه نکن عزیزم. از شیر گرفتن بچه اصلا نباید همزمان باشه با آز پوشک گرفتنش. به بچه آسیب می‌رسانید. ...

قبلن به زور پوشکش میکردم بدش میمومد.هربار فرار میکرد وگریه.گفتم اذیتش نکنم دپستداره ازاد باشه

براش تشک زاپاس درست کن 

از عصر به بعد مایعات و شیرینی جات خوراکی‌های کافئین دار بهش نده    قبل از خواب هم زبونش بگیر حتما ببرش سرویس بهداشتی تخلیه کنه جیشششو

لگن کودک براش بخر شبیه صندلی 

شب بزار کنار تختش 

براش توضیح بده هر زمان تو خواب جیش داشت بشینه رو لگن 

بعد فرداش بهش ستاره و جایزه بده حتما 

بگو لازم نیست تو خواب  تا سرویس بهداشتی بریم خوشبختانه تو لگن داری 

شبها راحت راحتی  

شبا سرپاش کن 

میبرم بیرون اما پاهاش نمیذاره زمین که وایسع جیش کنه بغلم میکنه میگه بریم بخابیم 

قبلن به زور پوشکش میکردم بدش میمومد.هربار فرار میکرد وگریه.گفتم اذیتش نکنم دپستداره ازاد باشه

پس شب هم اذیتش نکن. شب سعی کن پوشک کنی

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......