2737
2739

قانون جذب چیه؟ شده تاحالا ی اتفاق چندین بار بیفته براتون؟ بزارید ی مثال از خودمون بزنم برات مثلا مامان من اعتقاد داشت مهمون وقتی خونمون می اومد که خونه نامرتب باشه و این قاعده بلا استثنا تا الانش رعایت شده😑یا مثلا همه ی دوس پسرای یکی از دوستای من که داشت همشون ی تیپ بودن همشون ی مدل اذیتش می کردن با این کات می کرد اون یکیم همون بود ولی چرا؟ تا حالا نشده ی بار بگین چرا؟ چرا این همه تکرار اخه، چرا بدبختیا همشون یهو میان وقتی می رنم یهو می رن چرا بعضیا خوشبخت ترن بعضیا نه؟ 

قانون جذب ی قانون فرعیه اصلی ترینا قانون انرژی و ناخوداگاهه

بدن و ذهن انسان مث کامپیوتره کامپیوتر ی بخش سیستم عامل داره که اطلاعاتو میدی اون جا و اون رو کامپیوتر اجراش می کنه امکان نداره چیزی تو کامپیوتر باشه ولی تو سیستم عامل نباشه این قسمت همون ناخوداگاه هس در انسان.... ناخوداگاه خیلی مهمه خیلیییییییییی مهمه، ناخوداگاه ادما باعث می شه یه بچه بتونه داعش بشه و ی بچه پاک بمونه ناخوداگاه باعث می شه یکی تروتمند باشه یکی فقیر اگه تا اینجاشو اوکی شدین بقیشو تاپیک بعدی می گم😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که منفی ها برام بهتر جذب شده تا الان 

دارم رو خودم کار می کنم : نمی توانم فرمول موفقیت را برایتان بیان کنم اما اگر فرمول شکست را می خواهید آن است که بکوشید همه را راضی نگه دارید (اسوپ) / عشقم مهندسی معماری ❤❤ای کاش بهش برسم _ عاشق تایپیک های قانون جذب _ با افتخار فمنیست هستم _ رمان مورد علاقه م بر باد رفته 
2728
اره ولی خیلی عمیق تر از اینه 

میدونم شما گفتی کوتاه بگو کوتاه گفتم

دوقلو باردارم یه دختر یه پسر نمیتونم تیکر بارداری بزنم نمیاد 😔😔اشکال نداره میشه برا سلامتی نی نی هام یه صلوات بفرستی ممنونم😉😉
2738
اره ولی خیلی عمیق تر از اینه  

عزیزم من چراهرآرزویی دارم ودنبالشم وبراش تلاش میکنم بهش نمیرسم ولی اطرافیانم به راحتی اون چیزایی که من میخوامومیرسن درصورتی که به اندازه من براش تلاش نکردن

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
2706