2737
2734
عنوان

من زخم می بینم حالم بد میشه

180 بازدید | 35 پست

بوی بد میفهمم حالم بد میشه

حوصله کار سنگین ندارم

یه تصویر چندش ببینم تا یه هفته جلوی چشممه

بعد مامانم همش میگه فامیل دکتر نداره همه منتظرن تو دکتر شی  بابامم بلافاصله بعدش میگه پزشکی آدم باهوش میخواد این کارش ریدنه  تخریب میکنن دوتایی منو

بعد رشته ای که خودشون دوست دارن می شینن از خوبیاش میگن همین که من اسم از هنر بیارم حمله میکنن بهم حتی اون اعتماد بنفسی که دارم واسه هنر رو هم ازم میگیرن  دیشب خواب می دیدم روی صحنه تئاترم اینقدر حالم بد بود ک نگو حرفاشون هی می پیچید توو سرم حس میکردم الانه که گند بزنم

هر وقت میام خیال پردازی کنم توی رویام من همش دسته گل به اب میدم و دست به هر کاری میزنم خراب میشه حتی راه رفتن رو هم نمیتونم خوب انجام بدم میفتم همش

توی ورزش دیگه عادیه واسم گند زدن، انگار چیزیه که بهم تلقین شده و تقصیر خانواده مه

وقتایی که زود یه حرکت خوب میزنم چشمام همه چیو سیاه می بینه و حس میکنم اون موقع ثبت نمیشه توی ناخودآگاهم چون تضاد داره باهاش

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁

😂😂😂😂😂

تو فکر حرف باباتم

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت ک مامان بابات انقدر بفکر ایندتن

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
2731

امان ازپدرمادرا وتوقعات وحرفاشون،پدر من ما میریم خونه پدرشوهرم قبل وبعدش زنگ میزنه خونه اونا چک میکنه ببینه ما رفتیم یا دروغ میگیم،دیشب انقدر ازدستش زدم توسرم دستم درد گرفت

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

مشاور باید بری بعدشم تو اگه دست و پا چلفتی بودی یه عده منتظر نبودن تو پزشکبشی پس به چیزی هست ولی بلد نیستن درست در کنارت باشن.

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
خوشبحالت ک مامان بابات انقدر بفکر ایندتن

تو هیچی از درد من نفهمیدی وگرنه اینو نمیگفتی

2738
مشاور باید بری بعدشم تو اگه دست و پا چلفتی بودی یه عده منتظر نبودن تو پزشکبشی پس به چیزی هست ولی بلد ...

از بچگی درسم خوب بود ولی توی فامیل بهم میگفتن شل و ول از این کلمه متنفرم 

بچه ها که بازی میکردن توی بچگی من همش یه جا میشستم تنها بودم و بی انرژی

تو هیچی از درد من نفهمیدی وگرنه اینو نمیگفتی

تیپیکال پدر و مادر ایرانی هستن

دوس دارن بچشون، عقده های درونیشون و آرزوهایی که خودشون بهش نرسیدن رو عملی بکنه

بچه رو به عنوان یه شخصیت مستقل، با استعدادهای خاص خودش و علایق و سلایق خاص خودش نمیپذیرن و کارشون تحمیل عقایده

من به خاطر همین چیزا هم بود که آنتی ناتالیست شدم

بنظرم قران بخون به خدا نزدیک شو نماز بخونرخودش تو همه چی کمکت می کنه

میخونم ولی خب آدمی که بی دست و پاست بی دست و پاست دیگه خدا چیکار میتونه بکنه

از بچگی درسم خوب بود ولی توی فامیل بهم میگفتن شل و ول از این کلمه متنفرم  بچه ها که بازی میکرد ...

یه پزشک برو خوی شاید کمبود ویتامین یا کم خونی داری

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

خب خودت ب چی علاقه داری؟

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
تیپیکال پدر و مادر ایرلنی هستن دوس دارن بچشون، عقده های درونیشون و آرزوهایی که خودشون بهش نرسیدن رو ...

کاش فقط تحمیل بود

تخریب دارن میکنن عقیده ی من، سلیقه ی من و خود من رو در همه موارد

چون برای لباس پوشیدن و نظر دادن هم اختیار ندارم

خب خودت ب چی علاقه داری؟

هنر

میخوام برم یه رشته پیرا که زودتر به پول برسم برم سراغ هنر

2706