2733
2739

خیلی وقته رد کردند

فقط ویتامین c

کلسیم رو کم کنید 

ویتامینdرو هم نخورید هی مدام

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درگیری ۹۰ درصد ریه احتمال زیاد داره کد بخوره 

ربطی ب بخور جوش شیرین نداره 

و بخور جوش شیرین منجر ب درگیری ۹۰ درصد نمیشه 

چیزی ک منجر ب فوتش شده اینه ک فقط ب امید بخور جوش شیرین تو خونه نشسته و زودتر بیمارستان نرفته

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2728

به منم گفتن ولی بخور پونه دادم .نه جوش شیرین

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
2738
یکی از اقوام دور ما رفت بیمارستان کشتنش یه امپول نمی دونم واکسن یا چی ۱۵ میلیون ازش گرفتن بهش زدن اخ ...

اوایل کرونا بود درسته؟

آزمون و خطا میکردن با یه امپول خاصی و خیلیا سر همین جونشونو از دست دادن

اوایل کرونا بود درسته؟ آزمون و خطا میکردن با یه امپول خاصی و خیلیا سر همین جونشونو از دست دادن

بله درسته پس اینکه میگن مردم میرن بیمارستان می کشدشون درسته

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
بله درسته پس اینکه میگن مردم میرن بیمارستان می کشدشون درسته

الان دیگه نه ولی اوایل کرونا بله متاسفانه اینجوری بود چون بیماری خیلی جدیدی بود و علم و تجربه برای مقابله و بهبودش نداشتن و خیلی چیزا رو امتحان میکردن

الان دیگه نه ولی اوایل کرونا بله متاسفانه اینجوری بود چون بیماری خیلی جدیدی بود و علم و تجربه برای م ...

عزیزم خیلیم اوایل کرونا نبود هنوز طرف ۴ ماه و ده روزشم ندادن:\

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
2706