2733
2739
عنوان

شوهراتون برا بچه وقت میزارن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 39 پست

چقدر بد ،بچه چه گناهی داره ،تا بزرگ بشه از یادش نمیره ،خودت تا میتوتی به بچه محبت کن 

من همسرم اصلا موافق بچه نبود ،فقط به خاطر من قبول کرد الان جونش در میره براش کسی جرلت نداره چپ نگاش کنه چه برسه کتک،و داد ،وقتی از سر کار میاد از دم در صداش میکنه با اینکه کوچیک نیست ،باهاش بازی کنه و سر به سرش بزاره ،،

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک ندارم ولی شوهر عمه م عاشق بچه هاشه 

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         
2728

والا من که مجردم ولی خاله هام و شوهر خاله هام و بابامو که میبینم میفهمم مامانا وقت نمیذارن. 😐😂 من بابام تا پارسال که خونشون زندگی میکردم درسارو تک تک برام تحلیل میکرد و حل. بعدش که کارام تموم میشدم بابا و دختری میرفتیم بیرون خوش میگذرونیم.  اینقدری که با بابام خاطره و سوتی و اینا دارم با دوستای دبیرستانم ندارم 🥲 پسرخالم و دخترخالمم که کلا با مامانشون حاضر به صحبتم نیستن اینقدر باباشون بهشون میرسه. اون یکی پسرخالم که ۱۳ سالشه هم که فعلا رو سر من خراب شده باهاش ریاضی کار کنم نمیدونم باباش چقدر براش وقت میذاره 😐😐

من کمتر مردی دیدم که برا بچه اش وقت بذاره...ولی همون تعداد کمی ام که هستن واقعا فرشته ان به نظرم...

وای جدی کم دیدی؟ پس کل فامیل ما فرشتن فکر کنم.... البته بابابزرگم واقعا برا اون زمان فرشته بوده ها. فکر کن ۷۰ سالشه سالاد درست میکنه ظرف میشوره خونه تی میکشه حیاط میشوره با نوه هاش بازی میکنه کلا همه کار میکنه مامان بزرگمم کلا فقط فیلم میبینه 

تنها خوبی شوهرم اینه که تو بزرگ کردن پسرم دست تنهام نزاشت.حمومش میکرد.لباسش عوص میکرد..میبردش بیرون تامن به کارام برسم.باهاش بازی میکرد..وقتیم از شیر گرفتمش پیش خودش میخوابوندش....پدر خیلی خوبیه😍

دوس دارم مادر شوهرم ،شوهر کنه...واسم دعاکنید😂😂😂

شوهر من بیشتر از من عاشق بچه ست میاد خونه تا زمان خوابیدنش با بچه مشغوله اعصاب زیادی داریم جفتمون . 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738
شوهر منم اصلا حوصله بچه نداره.دوستش داره یه وقتایی باهاش خوبه ولی وقتی بچم به یه چیزی گیر بده یا بره ...

وایی. الان من انتظار داشتم تو تاپیک همه بنویسن بچه هامون همش با باباشون دارن بازی میکنن

مامانم میگفت قدر باباتو بدونا😐🥲 فکر کنم جدی باید قدرشو میدونستم بچه بودم اینقدر میزدمشش که دست و پاش کبود میشد هیچیم نمیگفت دفاعم نمیکرد حتی از خودش...😐🥲خب من برم ب بابام بگم شب میخوام برم خونشون یه کادو هم بخرم براش😐🥲

من شوهرم طفلی از صبح تا شب سرکار میره شبم که میاد قربونش بشم بابچه ها کلی بازی می‌کنه روزهای جمعه هم میگه هر کاری دوست داری انجام بده میخوای بیرون بری برو تفریحی گردشی بادوستات یا خانواده ات یا اگه خسته هستی استراحت کن من نوکرتم بچه ها رو نگه میدارم عزیزم 😍

گلهای زندگی منوشوهرم 🌷🌷🌷سه تابچه دارم دوتاپسر👨‍⚕️👨‍⚕️یه دخمل👩‍⚕️ شوهرم عشقمه♥️همسر عزیزم ای بودونبودم 😍من عاشقت هستم باهمه وجودم😍

از اول باید بچه رو بهش میسپردی میرفتی به کارات میرسیدی حالا هم بازی های خانوادگی باهم انجام بدین بشین با بچه نقاشی بکشین به بابا ش هم بگو بیا باهم سه تایی  بازی کنیم جلوش برا بچه وقت بذار باهم شاد باشید بخندین سرو صدا کنید بدو بدو کنید کارای بچه رو بهش بده انجام بده  وقتی بچه رو اذیت کرد هیچی نگو بعدش که باهم هستین وآروم با آرامش باهاش حرف بزن بگو اینا همه تو ذهنش میمونه بعدا عصبی میشه تو روحیش اثر میذاره تو باباشی باید پشت و پناهش باشی کسی اذیتتش کرد جلوش وایسی تازه خودت اذیتش میکنی 

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
وای جدی کم دیدی؟ پس کل فامیل ما فرشتن فکر کنم.... البته بابابزرگم واقعا برا اون زمان فرشته بوده ها. ...

مثل بابای خدابیامرز من هر موقع شب بیدار میشدیم مثلا آب می خواستیم مامانمو صدا میزدیم مامانم محل نمیداد بابام می گفت جان چی می خوای دخترم یا پسرم آب بهمون میداد یا می بردمون دستشویی شبا خودمونو به خواب میزدیم که مارو از پله ها ببره بالا سر جامون بخوابونه کلا حوصله ش خیلی زیاد بود الان داداشامم همین جورن

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....

باورم نمیشه!!! بچه میره سمت پدر برای محبت توجه بازی

اونوقت شوهر بیشعورت بچه رو کتک میزنه!!؟؟ 

میدونید چه آسیبی بهش وارد میشه!!؟؟ 

میدونی اخلاق گند شوهرتو نذار بچه بره سمتش

اه اعصابم خورد شد

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
2706