2737
2739
عنوان

خانواده همسرم برای دیدن نوزادم نیومدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 74 پست

عزیزم  بهتر ک  نیومدن  شما میگی  دورهم  جمع میشن  خدای ناکرده ناقل باشن براتون  دردسر میشه منم   خانواده همسرم  بیمارستان نیومدن   خونه  فقط مادر شوهر وخواهر شوهرم  اومدن ،بی خیال  سرت  سلامت  همیشه  بین   بچه ما  و بچه دخترشون  فرق میذارن 

همون دیگه ،بعد میگن دلمون ضعف میره برای دیدنش،ولی حرف و عمل نمی خونه ،،اسفند سال پیش جاریم  فار ...

اسی عزیزم از نعمت تنها بودن... و به میل خودت بچه رو بزرگ کردن نهایت لذت رو ببر... غصه نخور... درست میشه ان شاء الله 🌹

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ول کن عزیزم بهتر که نیومدن حوصله داریا.تو زندگیت سعی کن از کسی توقع نداشتع باشی

بهتر نیومدن،کلی وقتی میگن چقدر دوست داریم نوه رو دلمون ضعف میره، هر شب خوابش رو میبینیم ،میتوانستند تماس تصویری بگیرن،پس همش الکی و ادعاست ..از چشمم افتادن 

2738
خیلی هم خوبه، منم مادر شوهرم کرونا رو بهانه کرد اصلا نیومد دیدنی، تا اینکه خودم رفتم خونشون..ولی خوا ...

من اصلا نوزادم رو نمیبرم،یعنی اجازه نمیدم  همسرم این کارو کنه ،،،عکس هم نمی فرستم. اره دیگه همین دوگانه رفتار  کردنا آدم رو ناراحت میکنه..بعدش هم خواهرش زنگ میزنه  نی نی ما چطوره ،توی هر جمله اش ۱۰ تا نی نی ما میاره 

همون دیگه ،بعد میگن دلمون ضعف میره برای دیدنش،ولی حرف و عمل نمی خونه ،،اسفند سال پیش جاریم  فار ...

بهتر حوصله دادی  بیان  بابچه کوچیک  بریزن  بپاشن   وبرن  ،مم  تز خدامه  تواین کرونا  کسی نیاد   ولشون  کن    بهتر   میتونی بیشتر با نی نی  وقت  بگذرونی واستراحت کنی    ،اینجوری  از  شر  دخالت  و  اظهار نظراشون  درمورد  بچه  داری  در امانی

رابطتون در طول بارداری و قبلش چطور بود؟ رفت و آمد دارید؟ 

در طول بارداری خوب بود ..منتهی کلا با من فروشنده نمیکنن،مادر همسرم بهش  گفته بود اگر خانومت چادری  نشه ،من ازتون  فاصله میگیرم ..به خدا من پوششی باز نیست ،مدل مذهبی(پوشیده ) با مانتو هستم .

من هیچ وقت بی احترامی نکردم ولی تا تونستن سوسه اومدن  در زندگیم .مهم نیست ،الان من دیگه دوست ندارم باهاشون مثل قبل باشم و برام اهمیتی ندارن 

چه بهترکه نیان و رفتوامدکمترباشه  حق دخالتم‌ندارن مهم زندگی خودته و خونوادت که باهاتن  بخا ...

اره خواهر همسرم تماس گرفته به شوهرم دستور بچه داری دلده،حالا همسرم پشت تلفن میگه خانومم  خیلی حواسش هست ،با نظم شیر و پوشک عوض میکنه ،ریتم مشخصی گرفته بچه ،باز میگه گوشی رو باخانومت  همه اینا رو مجدد گفت،منم رسمی و سرد حرف زدم باهاش 

2706