2737
2734

خانم ها سلام 

نی نی من نزدیک  یک ماهی میشه به دنیا اومده .

با خانواده هامون در یک شهر هستیم.

و اینکه بیمارستانی که من رفتم ،بیمارستان پاک بود و گردهمایی بستری نمی کرد، حتی اگر کسی مشکوک ب کرونا بود اجازه ورود ب بیمارستان نمیدادن..

من زایمان کردم ،اتاق های بخش زنان همه خصوصی بود و خانواده ها با حفظ پروتکل میتوانستند ملاقات  بیان..

خانواده خودم اومدن ولی پدر مادر همسرم نیومدن ..

بعد بیست روز مادر همسرم زنگ زد ک ما امروز عصر میاییم خونتون  ،به شما(من)یک سر بزنیم و بریم .منم گفتم منزل خودتونه،تشریف بیارید خوشحال میشیم ‌‌‌‌‌‌...بعد عصرش ب همسرم زنگ زد مجدد و گفت اگر بیاییم یک ساعت می نشینیم و هیچی نمیخوریم..خلاصه در گفتگو اعصابم  همسرم رو بهم زد ‌‌‌‌‌‌‌...در ضمن بگم برای عروس کرونا رو بهانه میکنن،برای دختراشون،همگی دور هم جمع بودن ..بعد از ده روز از جمع بودنشون مثلا میخواستند بیان خونمون ...‌

جریان یک بام و دو هوا بودنشون که همیشه بوده،

ولی الان از دلم نمیره،میگم از فرزند مگه مهم تر هست ،وقتی نیومدن ،دیگه دوست ندارم باهاشون بعدا ارتباط داشته باشم ،حالشون که اخ چقدر دلمون ضعف میره برای نوه با رفتارشون هم خونی نداره ...میتوانستند تماس تصویری بگیرند اگر راست می گفتند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقیقتش منم انتظار دارم اگر زایمان کنم مادربزرگ و پدربزرگش با غریبه ها فرق کنن

به قول شما بخاطر کرونا هم بود تماس تصویری میگرفتن یعنی هیجان نداشتن ببیننش

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731

فکر کنید نیومدن دیدن نوزادم ،بعد تماس میگیرن عکس پروفیلت که عکس خانومت  هم هست رو پاک کن،فامیل می بینن!!!اونوقت چی میگن!!!!(اینم بگم من اقوامشان رو تا حالا ندیدم،به جز خاله های همسرم رو  !!!!)

استارتر خوشحال باش کسی نیومد

نزارم زیاد مهمون برات بیاد

یکی از فامیلای ما یه مهمونی داد ۲۰ نفر مهمون بودن خودشونم ۵ نفر

چند روز بعدش نوزادش کرونا گرفت

ببخشید که فکر کردم رفیقی..دیگه تکرار نمیشه:)  ..
2738

خیلی هم خوبه، منم مادر شوهرم کرونا رو بهانه کرد اصلا نیومد دیدنی، تا اینکه خودم رفتم خونشون..ولی خواهرشوهر زایمان کرده بود ۱۰روزی خونش بود، من میگم اونجا کرونا نبوده، ولی خونه پسرش که ۱۰دقیقه بیاد نوه اش رو ببینه کرونا بوده؟؟؟ آتیشش گرفتم ینی😑😶

حق داری‌ بهونشونه محبت زوری نخواه ،ولشون کن

اصلا یکم محبتی که داشتم بهشون رو ندارم .خواهرش زنگ میزنه با یک لحنی ک آدم رو بسوزونه میگه نی نی ما چطوره ،نی نی ما چطوره ،نی نی ما....مثل گوینده های اول صبح رادیو ..آلرژی گرفتم 

چه بهترکه نیان و رفتوامدکمترباشه  حق دخالتم‌ندارن مهم زندگی خودته و خونوادت که باهاتن  بخاطر اونا با شوهرت اصلا بحث نکن و زندگیتو بکن اومدن فقط لبخندبزن وسیاست داشته باش مهم خودتو بچه تو شوهرتو خونوادتین اونارو بزار الویت اخر اینجوری زیادی ماشون‌واشه اسم بچتم میخان انتخاب کنن یاتو بجه داریت دخالتهای بیجا کنن شانس اوردی 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
فکر کنید نیومدن دیدن نوزادم ،بعد تماس میگیرن عکس پروفیلت که عکس خانومت  هم هست رو پاک کن،فامیل ...

همسرت چی گفت؟ 

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️

وای ینی ی زنگم نزدن بعد ۲۰ روز بامنت اومدن خیلی تحمل کردی خوب جوابشونو دادی

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706