2733
2734
عنوان

آنومالی دوم

138 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من ۳۷سالمه و باردارم تست آنومالی دومم ریسک بالای سندرم داون زده برام درصورتی که ntمرحله اولم ۱/۵بود سونو ۱۸هفته هم همچی خوب بود ولی دکتر گفت برم آزمایش ژنتیک.

انجام دادم منتظر جوابم خیلی استرس دارم کسی بوده مثل من لطفاً راهنمایی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به خاطر اینکه سنتون بالاس ریسک زده نگران نباشین. خواهرشوهرمنم همینطور شد.

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2731

منم ریسک NTDداشتم ، مجبور شدم دوبار آنومالی بدم

الحمدالله سالم بود 

نگران نباش ، اینا فقط غربالگری و ریسکه ، قطعی نیس

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭
Nb رو تو 12 هفته تو سونو انومالی اول می بینن.  ایشون می گن تو انومالی دوم همچین تشخیصی دادن. عج ...

عزیزم من تو ان تیم اصلا چیزی درمورد ان بی نگفته ، ولی آنومالی نشون داده و اندازشم نوشته

الان جدیدا ان بی  رو از سونو ان تی برداشتن

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭

بالای نود درصد بچه تون سالمه. کوچکترین استرسی نداشته باش که بعدا برا این روزات پشیمون میشی که چرا خودتو عذاب دادی. منم آمینوسنتز دادم.

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ
2738

همچین تو آنومالی اول عالی بود حتی تو سونودوم تیغه بینی هم دیده شده کلیه ها کبد وقلبش هم خوب بود اما برای سندروم داون زده higt risk عددشم ۱در ۲۲۳ ،هست 

استرس از هر چیزی بدتره واسه ش

اگه خودم باشم، واسه م مهم نیست، و اصلا کاری به تشخیص ریسک ندارم چون به هر حال سقط نمیکنم اونم تو این سن بارداری که جنین کاملا تشکیل شده و یک انسانه در ابعاد کوچک تر

فقط دعاش کن

عضویتتم مبارک. بی خیال به چیزای خوب فکر کن. برو براش لباس انتخاب کن. سرهمی های خوشگل. خودتو سرگرم کن تا جواب بیاد که خیالت راحت شه حرف من درست بود که بچه سالمه.

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ

راستش منم قصد سقط ندارم یعنی اصلا فرستش هم نیست که بخوام این کار رو بکنم ولی نگرانم دکتر هم گفت احتمال زیاد به خاطر سن بوده که بالا زده ولی حتی یک درصد هم ریسکه باید آزمایش بدی 

عضویتتم مبارک. بی خیال به چیزای خوب فکر کن. برو براش لباس انتخاب کن. سرهمی های خوشگل. خودتو سرگرم کن ...

ممنون عزیزم ❤❤ انشاالله که همه چی خوب باشه