2737
2734
عنوان

ویس شوهرمو با یه خانومی شنیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1301 بازدید | 75 پست
اگه تلاش نکرد چی؟؟

اگ تلاش نکرد 

یعنی اثبات خیلی چیزا 

اینک دوستون نداره و براش مهم نیستید... اونوقت میتونین با وجود اینا باهاش ادامه بدین؟ 

میتونین باقی عمرتونو تلف کنید واس کسی ک ارزشتونو نمیدونع؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم براش زیادی بودی نمیبینتت ....زیاد بامحبت و  عزیزم و قربون دورش گشتی ازت خسته شده ...حالا شاید بااون خانم هم درحد دردو دل و ی بیرون رفتن ساده باشه ولی مهم اینه ک همینم خودش خیانته ...صبرکن چند روزی تعقیبش کن و زیر نظرش بگیر ...اول حسابی ازش مدرک جمع کن بعد الکی دعوا راه بنداز ...ب نظرم باهاش حرفی نزن فعلا تا بیشتر متوجه بشی بعد ب روبیار

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2731

عزیزم من تاپیکهای دیگه تو دیدم تو یه فکر تو سرت داری اونم طلاقه دنبای بهونه و توجیه درست بودن کارت هستی به نظرم اگر دلت به این زندگی نیست بیخودی خودتو وشوهرتو اذیت نکن طلاق بگیر و برو سرغ آینده ت ایشالا آینده خیلی بهتر از الان باشه

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
عزیزم من تاپیکهای دیگه تو دیدم تو یه فکر تو سرت داری اونم طلاقه دنبای بهونه و توجیه درست بودن کارت ه ...

😦😕😳در عجبم از حرفاتون 

ینی خیانت بهانس؟ 

چ مشکلی بزرگتر از این؟ 

😒😒کاش انقد نسنجیده حرف نزنین 

بچه گره باز کن نیست ک فکر میکنید میتونید همچین نری رو با اوردن بچه ادم کنید 

یکمی فکر کنید اینده بچه چی میشه 

بعضیا از همه نظر اوضا خوبی دارن میترسن بچه بیارن 

شماها که مورد میبینید هیچ وقت اقدام نکنید

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2738
😦😕😳در عجبم از حرفاتون  ینی خیانت بهانس؟  چ مشکلی بزرگتر از این؟  😒😒کاش انقد ن ...

شما نسنجیده حرف نزن عزیزم.  خیانت دلیل خوبی برای طلاقه اما نه برای این خانم که از ازدواجش پشیمونه و دنبال بهانه است واگر مونده فقط و فقط به خاطر وابستگیشه وگرنه مدتهاست به فکر طلاقه و دنبال پیدا کردن یه دلیل قانع کننده است شوهرش بار اولش نیست کارش همینه اونم برای اینکه از زنش بازخورد خوبی نمی بینه می تونی بری تاپیکاشو بخونی که خودشم دلش به این زندگی نیست

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین

اسی کلا دلش میخواد پر بازدید بشه 😐

اخه چند بار این تاپیک رو میزنی 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
سلام وقت بخیر  بنده محل کارم هستم  حراست و امنیت  حضور بنده ام در اینجا با هماهنگی ...

اوه اوه پس واسه همین اینقدرلفظ کلام حرف میزنید راستش واسه منم سوال بوداقا اینجانظرمیده هی میخاستم یه چیزی بگم نمیشد..

اوه اوه پس واسه همین اینقدرلفظ کلام حرف میزنید راستش واسه منم سوال بوداقا اینجانظرمیده هی میخاستم یه ...

سلام وقت بخیر 

بفرمایید، می‌شنوم بانوی جوان🙏

🌹🌹آقا هستم 🌹🌹تنها 5 روز دیگر به تولد همسرم باقی مانده است 🌹🌹عزیزم هر روزت مبارک 🌹🌹
شما نسنجیده حرف نزن عزیزم.  خیانت دلیل خوبی برای طلاقه اما نه برای این خانم که از ازدواجش پشیمو ...

تو تموم تاپیکا و دل سردیاش همش خیانت ب چشم میخوره ک ریششونه 

اسن خانم وابستگی شدید داره و نمیتونه جدا شه 

هضم خیانت همسرشم براش غیر ممکنه 

دلسرد شده از زندگی و همسرش و نمیتونه جدا شه 

همه مشکلشم همینه

خدایی اسی توکه اینقد وابسته یی واصلانمیتونی جداشی پس چرا کنکاش کردی گوشی شوهرتو ببین من خودم یه ساله رمزگوشی شوهرمومیدونم خودش بهم داده ولی اصلا چک نمیکنم حتی دستمم به گوشیش نمیخوره چون میدونم شرایط طلاق,ندارم میدونمم بگردم یه چیزی توگوشیش پیدامیکنم زدم به دربی عاری

سلام ما این شرایط رو داشتیم مامانم اوایل میگف ن نیست ما می گفتیم هست وقتی مامانم فهمید دیر شد ازمایش خونم رفته بودن بعدش زنگ زد وکیل و اینا بابامو ترسوند ک بدون اجازه همسر اول نباید زن گرفت و اینا 

بابام با دختره چهار پنج سالی دوست بودن 

ببین عزیزم یه سال از من بزرگتری حیفی واقعا اگ شوهرت اینکارو کرده دیگ درست نمیشه دعوا راه بندازی بگی میدونم ولش کنه بعد یه مدت سرد میشع و میره دنبال یکی دیگ 

اصلا بچه نیار و طلاق بگیر برو خونه مامانت جوونی کار گیرت میاد ک شوهرم گیرت میاد جوونیتو حرومش نکن همچین ادمایی درک زندگی رو ندارن حتمن فکری ب حال خودت بکن تا بدبخت نشی من مامانم بچه داشت من ازدواج کرده بودم دوتای دیگ داره گف برن سر خونه زندگیشون جدا میشم اون موقعم پیره چاره ای نداره باهاش بمونه اصلا خودتو پابندش نکن 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
2706