2733
2739
عنوان

ویس شوهرمو با یه خانومی شنیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1301 بازدید | 75 پست

سلام ...این نصیحت من به تو وقتی احساس خوشبختی کردی با شوهرت .اونوقت یک خوشبخت دیکه رو به دنیا بیار....ن اینکه خودت نمیدونی با زندگی چند چندی یکی دیگه هم آواره کنی

الهی همه حال دلشون خوب باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ببینم کیه که چی؟؟؟

که تکلیف زندگیت مشخص شه. نگو اگه بفهمی خیانت میکنه همچنان باهاش زندگی میکنی؟؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728
بعد همین جا بگی اختلاف سنی بده یه عده میان میگن ما پنجاه سال اختلاف سنی داریم زندگیمون عالیه

نه اختلاف سنی دراکثر مواقع خوب نیس اون اقا بشه ۵۰ اسی هنوز توی دهه ۳۰ هس

من یکی اقواممون میخواد با ۱۷ ۱۸ ساال اختلاف سنی شوهر کنه۰۰😐

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥
2738
همه اینکارارو انجام دادم.... هیچ حرفی نمیزنه

پس زنگ بزن به خانواده اش بگو جمعش کنن خودتم برو قهر

مادر به قربانت ؛چقدر دلم تنگ است برای دیدن چهره معصوم و کودکانه ات،برای در آغوش کشیدن و بوییدن عطر تن کودکانه ات....جان مادر!چند سال دیگر باید چشم انتظارت باشم تا بیایی و نجات دهی مرا از این سکوت گوش خراش خانه ؟نبودنت دارد در دلم سنگینی میکند ...مگر چه میخواهم جز اینکه دستان کوچکت را بگیرم و درست راه رفتن و راهِ درست رفتن را به تو بیاموزم؟جان مادر ، من‌که دستم به آسمان نمیرسد خودت برای آمدن خودت کاری کن ...😔😔
خب ببینم کیه که چی؟؟؟

اگ قرار نیس جدا شی کنکاش نکن و همه چیو زیر و رو نکن واس فهمیدن جزییات رابطه 

چون بعدا برات عقده و درد میشع 

فقط بترسونش حسابی و ازش قول بگیر و با زنه هم حرف بزن 

اما اگ قراره جداشی مدرک جمع کن

با سلام و احترام 

پیشنهاد میکنم به جای جمع آوری مدرک و... 

باهاشون صحبت کنید، یا شخص بزرگی رو واسطه قرار دهید و به فکر ادامه زندگی باشید 

تصمیم اینکه به پیشنهادهای کاربران محترمی که فقط دنبال حاشیه درست کردن زندگی دیگران هستند گوش دهید یا خیر بر عهده شماست 

لطفا مراقب زندگی تان باشید 

هر وقت به نتیجه نهایی رسیدید که چه باید کرد و چه باید نکرد اقدام کنید 

موفق و پیروز باشید 🙏

🌹🌹آقا هستم 🌹🌹تنها 5 روز دیگر به تولد همسرم باقی مانده است 🌹🌹عزیزم هر روزت مبارک 🌹🌹
پس زنگ بزن به خانواده اش بگو جمعش کنن خودتم برو قهر

من خیلی وابستشم چون از ۱۵ سالگی نامزد کردیم...

از همون موقه هم چندین بار درحد چت و اینا ازش خیانت دیدم....

ولی چون آدم آروم و مهربونیه موندم باهاش...

تا الان که ۲۲ سالمه...وابستشم خیلیییی

ویس و برای خودت بفرست یا از روش رکورد کن با گوشی خودت به روی خودت نیار هی مدرک جمع کن یه شب خانواده خودت و خانواده اون و شام دعوت کن بعد تمام مدرکارو بریز جلوشون.نترس طلاق نمیشه ولی ادب میشه

2706