2737
2734

دوستان سلام

لطفا راهنماییم کنید

من و شوهرم یک سال و خورده ای عقدیم، ۶ ماهم هست اومدیم سر زندگیمون، بخاطر کرونا عروسی نگرفتیم!

من یه پدرشوهر بشدت زورگو و کنترل گر دارم، یا میگه اونی باشید که من میگم،یا واقعا بد رفتار میکنه

میگه:

تو این کرونا پاشید برید خونه فامیل.

کوچکترین مسائل زندگیتون رو باید بدونم و حریم شخصی،بی حریم شخصی.

باید خونه یکی باشیم و ...

یهو بی اطلاع پا میشن میان خونه ادم،

وقتی باهاش حرف میزنم،قشنگ حس میکنم به زبان مریخیه انگار، اصلا گوش نمیده ببینه چی میگم، حرف خودش رو میزنه،بشددددت ظاهر بین و دهن بینه!!!!بشدت!

یه جاری دارم که انتخاب خودشون بوده و من انتخاب همسرم، با اینکه خونشون نزدیکه میاد سه شب میمونه خونه مادرشوهرم،یهو شب ساعت ۱۱ میره خونشون که اومدم اینجا بخوابم، همه جا میره و کلا به سبک اینا زندگی میکنه. ازونطرف هم کلا مقلد سبک ظاهر و زندگی منه!

از خیلیییییییییی نظرها من سرترم،خیلی کمک همسرم کردم و پیشرفت کرد تو این مدت واقعا، ولی اینا میگن ما عصر هجریم و همینیم دیگه...با اینکه پدرشوهرم ادمی هست که پیر نیست و وضع مالی خوبی داره ولی ما مستقل زندگی کردیم و از اول شرطم بود که به هزار تومن مالشونم چشم نداشتم و ندارم...مادرشوهرمم کاملا طرفدار اون جاریمه و هم فکر پدرشوهرم...

من باید چیکار کنم؟

من یه ادم مستقل و خیلی آزاد(به معنای خوب)  بودم و با ارامش بزرگ شدم، چیکار باید بکنم؟

خودم با همسرم به غیر از خانوادش مساله جدی نداریم!!!!

من قرص اعصاب میخورم این مدت از دستشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

به همسرت بگو از این یهویی اومدناشون اذیت میشی یا تذکر بده به اونا یا درو بازنکنین بهونه بیارین خونه مامانم بودیم یا رفتیم دکتر یا بنزین زدیم.راجب مسائل دیگه هم نمیتونن مجبورتون کنن که برید کجا.اینجور وقتا که دخالت میکنه سکوت کن یا یه باشه بگو ولی انجام نده.ولی همه اینا به هماهنگی شوهرت نیاز داره.اون پشتت باشه هیچ کاری ازشون برنمیاد

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
دوتا راه داري يا مثل جاريت با سياست رفتار كني يا كلا قطع ارتباط

رفتار جاری سیاست نیست که 

برده داری رو انتخاب کرده 

چرا از اینکه خودمون باشیم و فیلم بازی نکنیم بعنوان سیاست یاد نمیشه واقعا چرا؟!

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜
2706