2737
2739

چن ساله میبندن معمولا و قسطش چقده

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو بگو چند ساله است تا بهت بگم قسطش چقدره 

دست خودته چن ساله ببندی؟؟مثلا میشه ۵ ساله ببندی؟؟؟

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

کدوم بانک میده این وامو خانوما ؟

پنجاه میلیون با سود 18درصد

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
بانک تعیین میکنه فرمول داره خوده 50 میلیون به علاوه 18 درصدش که میشه میلیون کلا 59 میلیون 3 ساله ...

خودت تعیین میکنی چن سالش کنی؟صد میلیون قسطش میشه چقد؟

2738
کدوم بانک میده این وامو خانوما ؟ پنجاه میلیون با سود 18درصد

همه جا فقط دوتا ضامن میخاد

من سه ساله بستم ماهي ١٨٠٠ اگه ٥ ساله ببندي قسطش كمتر ميشه ولي دوسال سود بيخود ميدي بانك

صد تومن ۵ ساله میشه جقد

همه جا فقط دوتا ضامن میخاد

اشکال نداره .فقط پول نگن بزارید بانک چون نداریم هیچی ....کدوم بانک راحتتر میده

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
بله همون 18 درصد میشه 18 میلیون ديگه 

خب صد تومن پنج ساله چقد قسطش میشه

2706