2733
2734

من به یکی از دوستام گفتم باردارم تا برا من و شوهرم جشن تعیین جنسیت بگیره کلا چهار نفر میشیم 

بعد این دوستمم رفته به همه دوستام گفته که من باردارم 

اینا هم میخوان به مناسبت بارداری من جشن بگیرن 

منم بهشون گفتم شوهرم میخواد بره مشهد بعدش اگه خواستید جشن بگیرید 

به نظرتون چطوری جشنو بپیچونم؟؟؟

حدود ده نفر میشیم چهار تا دختر شیش تا پسر من اصلا دوست ندارم جشن بگیرن از کرونا میترسم ولی بیچاره ها خیلی ذوق دارن دلم نمیاد بزنم تو ذوقشون

به نظرتون چیکار کنم؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بارداری خییییلی خطرناکه..ذوق اونا مهمتره یا جون خودتو بچت؟؟؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728
2738
بزن تو ذوقشون،خودت و بچه تو دلت مهم تری، اگه کرونا بگیری خدایی نکرده چی؟ فکر کن به فکر خودت و خانو ...

دلم نمیاد 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

جون بچه ت اصلا شوخی بردار نیست مخصوصا الان که وضعیت کشور این همه خطریه یه متن دوستانه بنویس 

توش بنویس من از اینکه دوستای به این خوبی دارم به خودم می بالم این یه شانس بزرگ توی زندگی منه که شما رو دارم که این همه به من و بچه م لطف دارین و دوستمون دارین ولی بخاطر اینکه من در حال حاضر جزو افراد پر خطر محسوب میشم با وجود همه تمایلم به دیدار با همه تون با وجود حسرتی که برام میمونه و با در نظر گرفتن اینکه این اتفاق فقط یک بار میتونست بیفته و قطعا توی دلم میمونه ولی ترجیحم به اینه که بخاطر حفظ جون بچه م از این لذت خودم رو محروم کنم و ان شاالله بعد از کرونا با دیدن تون یه دلی از عزا دربیارم 

بگو تو کافه میخام بگیرم فلنم که همه جا تعطیله بگو بعد که کافه ها باز شد دعوتین از طرف من  خود ...

نمیشه که من حتما جشنو میگیرم ولی چهار نفری نه ده نفری 

اینا میخوان یه جشن جدا بگیرن 

عزيزم نمیخوام انرژی منفی بدم ولی يه لحظه به نبود بچت فکر کن این بیماری خیلی خطرناکه منم حریف اطرافيانم نمیشم البته اونا شعور ندارن تا حالا دوبار هم خودم هم پسر یکسالم گرفتیم بازم رعایت نمیکنن اگه مشکلی برات پیش بیاد خودت میمونی توش خیلی راحت بگو تو این مریضی اصلا صلاح نميدونم ممنونم از لطفتون همین و بس 

2706