2737
2734
عنوان

اینقدر دلم برای داداشیم تنگ شده که حدوبس نداره☹😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 66 پست
اخی داداش من عین خرس خوابیده الان   داشتم‌حرف میزدم باهاش رومو برگردوندم دیدم اقا خوابه   ...

اخیه منم گاهی اوقات این انفاق میفته بس که خستست از کارش میبینم خوابش برده قدر بدون الان پیشته

اینقدر دلم براش تنگه که حدوبس نداره😢😢😢

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلبستگی به خانواده عالیه ولی سعی کن وابستگی‌ تو کم کنی چون بهر حال ازدواج که بکنه درگیر زندگی خودش م ...

سعمیو میکنم ولی سخته میدونم

2731
من مطئنم هیچوقت جای داداشمو کسی نمیگره میدونم همسر مهمه وای داداش رو هیچوقت نمیتونم فراموش کنم

نه فراموش نه عزیزم 

من هم فراموش نکردم، اما خب برادر من پزشکه در این شرایط کرونا اصلا نمیتونم ببینمش اما قلبم براش میتپه هنوز اون رابطه احساسی عمیق را داریم اما دیگه نمیشه مثل قبل کنار هم باشیم 

در زندگی هیچ کس نمیتونه جای فرد دیگه ای را بگیره 

اما خب همسر مهربان انتخاب کنی صد در صد باعث میشه عدم حضور برادرت اذیتت نکنه،دعا کن که برادرت هم خوشبخت بشه و همسر خوبی داشته باشه

خداهمه داداشاتون روحفظ کنه واستون وسلامت باشن

من داداشمو۱۰ ساله ندیدم نمیخواسم انرژی منفی بدم ولی دلم بااین تاپیک لرزید.😭.داداش کوچیکمم قربونش برم الهی دوهفته ای یه بارمیبینم 

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
خوشبحالتون داداشاتون اینقدر خوبن که دلتنگشون میشید

برا من خییییلی خوبه عصبی هست گاهی اوقات سرم عربده هم میکشه ولی هیچی تو دلش نیست میدونم از فشاره کارشه که عصبیه

2738
خداهمه داداشاتون روحفظ کنه واستون وسلامت باشن من داداشمو۱۰ ساله ندیدم نمیخواسم انرژی منفی بدم ولی د ...

خدا منو نبخشه که دلتو رنجوندم به خدا قصدی نداشتم از دلتی اومدم گفتم😢😢😢

اخیه منم گاهی اوقات این انفاق میفته بس که خستست از کارش میبینم خوابش برده قدر بدون الان پیشته اینقد ...

امروز سرکار نرفت که ور دل منو مامانم‌ نشسته بود اخ یعنی بیدار شه من میدونم و این  

خدا داداشتون رو حفظ‌کنه.

God I love you😄💕          #کادر_درمان     ‌سوال پزشکی و یا سوالی درباره کرونا بود تو تاپیکا تگم کنید.
خدا منو نبخشه که دلتو رنجوندم به خدا قصدی نداشتم از دلتی اومدم گفتم😢😢😢

نه قربونت برم.عوصش داداش کوچیکمو دارم که دلتنگیموبرطرف کنه.خداداداشتوبراحفظ کنه.داداش عشقه

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
۱۹ چطور

درسته ک داداشته دوسش داری اما نباید یجوری رفتار کنی انگار مال توعه تو فک کن با ی نفر ازدواج کنی ک همش سمت خواهرش میره و با خواهرش جیک تو جیکن واقعا ادم اذیت میشه لطفا اگ داداشت زن گرفت اینجوری رفتار نکنی ک دختر مردم اذیت شه 

نه فراموش نه عزیزم  من هم فراموش نکردم، اما خب برادر من پزشکه در این شرایط کرونا اصلا نمیتونم ...

انشالله که ازدواج عالی داشته باشه

ولی چون من پدرم اونجوری پدر نیست که بتونم روش حساب کنم رو داداشم خییلی حساب میکنم و خیلی هم هموامو داره ولی میدونم ی روزی این رابطه‌مون کم میشه و اصلا توان ندارم ببینم اون روز رو انشالله که ازدواج من هم خوب باشه

درسته ک داداشته دوسش داری اما نباید یجوری رفتار کنی انگار مال توعه تو فک کن با ی نفر ازدواج کنی ک هم ...

اتفاقا اگر همسرم هم اینجوری باشه و اینقدر رابطش با خواهراش خوب باشه من هیچوقت نمیزارم نره طرفش بالاخره خواهرشه و مطمئنن شناختش از من بیشتره و دوسش دارم

من هر وقت ازدواج کنم مقزارم همون رابطه عمیقی که با خواهرش داشت رو داشته باشه من که اسیری نیوردم

ولی من خییلی دوسش دارم خییلی

نه قربونت برم.عوصش داداش کوچیکمو دارم که دلتنگیموبرطرف کنه.خداداداشتوبراحفظ کنه.داداش عشقه

الهی شکر که نکردم

مرسی عزیز انشالله برا تو هم داداشاتو نگه داره خدا خوشبخت باشن

داداش واقعا ی چیزیه که نمیشه وصفش کرد

2706