2737
2739
عنوان

كيكم چطور ؟+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 2566 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متشكرم هميشه از ديزاين غذا و سفره ارايي و اين چيزا خوشم ميومده 

عالیه... کسب و کارت پربرکت... موفق باشی .

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤
2731

هم زیباس و هم تمیز و نکات خامه کشی اصولی رعایت شده ...خودم هم به شدت علاقمند هستم ...کاش من جز اطرافیانت بودم😅..پیج بزن ..تو باسلام هم میتونی غرفه بزنی ....تبلیغ سوسیس و کالباس رو میبینی پایین سایت؟ کالباس و کیک و از این چیزا سفارش میگیره 

.جهانبخش رو میگم ..مشتریهاشم خوبه خداروشکر

2738
خیلی قشنگه استارتر  میشه دستور یه کیک ساده رو بهم بگی؟ هرچی درست میکنم اونقدری ک میخوام پف ند ...

این دستور کیک خیلی خوش بافت و عالیه عااااالی 
برای قالب ۲۰ با ارتفاع ۱۰ سانت یا قالب ۱۸ با ارتفاع ۱۵ سانت .مناسب خامه کشی با انسجام بهتر از کیک اسفنجی یک کیک خیلی ساده و نرم و آسون و خوش قلق و خیلی هم خوشمزه ،امیدوارم درست کنید و لذت ببرید

مواد لازم
تخم مرغ ۴ عدد
آرد یک لیوان سرپر + ۲ قاشق سرپر نشاسته ذرت
شیر ولرم ۱/۴ لیوان(من بیشتر ریختم)
وانیل ۱/۲ ق چ 
شکر یک لیوان سرخالی ( ۳/۴)
روغن ۱/۴ لیواان 
ب پ ۱ ق چ
آب جوش ۳ ق غ .
زرده و سفیده را جدا کنید سفیده رو هم میزنیم کمی که سفید شد ۳ قاشق شکر اضافه می کنیم و با دور تند همزن هم می زنیم و میگذاریم یخچال
زرده تخم مرغ و شکر و وانیل رو به مدت چند دقیقه می زنیم تا کرم رنگ شود سپس آب جوش را کم گم به زرده اضافه کرده و هم می زنیم تا خوب کشدار شود و حجم گرفت شیر را اضافه می کنیم و دو دور هم می زنیپ بعد روغن را اضاف کرده و یک دور می زنیم و آرد و ب پ و نشاسته ذرت را که سه بار الک کرده ایم کم گم اضافه می کنیم و با لیسک آرام مخلوط می کنیم حالا سفیده را در سه مرحله اضافه کرده و با لیسک به صورت دورانی فقط در یک جهت هم می زنیم زیاد نزنید که پف کیک می خوابد فقط در حد مخلوط شدن
مواد را در فر ۱۷۵ درجه له مدت ۴۵ دقیقه می گذاریم اگ خواستیم شکلاتی باشد ۳ قاشق از ارد کم کرده و پودر کاکائو اضافه می کنیم

این دستور عالیه چندین ساله برا تولدمون از همین اکثرا درست می کنم 

این دستور کیک خیلی خوش بافت و عالیه عااااالی  برای قالب ۲۰ با ارتفاع ۱۰ سانت یا قالب ۱۸ با ار ...

واقعا ممنونم عزیزدلم ان‌شاءلله هرچی از خدا میخوای نصیبت شه

دیدم که آدمی میتواند شفای آدمی باشد...🍃❤️
2706