2737
2739

چرا بعضیا میگن نباید نشون پسر بدیم دوسش داریم یا سیاست داشته باشیم  من نمیتونم جلو احساس و محبت خودم به کسی که دوسش دارم بگیرم اگرم سرد شد اینجوری و نیومد از بی جنبگی و بی لیاقتیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرت گفتن تعادل پایه رابطس

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
2731

چون فکر میکنن اگر یکی دوسشون داره بقیه هم دارن ول میکنن میرن بقیه رو تست کنن خخ ولی اگر ندونه تلاش میکنه به هر نحوی دلت بدست بیاره پسرا اینکه دختر رو بتوننن دل بسته خودشون کنن احساس قدرت میکنن 

2738

ببین همیشه یه ذره از عشقتو تو مشتت نگه دار و نشون نده، 

از طرفی طرفت اگه 10 تا به تو ابراز علاقه میکنه، تو نباید 20 تا بری جلو، برابر باید باشه همه چی 

سرمایه گذاری تو رابطه باید یک مقدار مساوی باشه

بهش بگو. اما تماس جنسی نداشته باش. حتی ی دست دادن.

به نظر من آدم تا با مردی عقد نکرد نباید بهش نزدیک بشه. پدر دختر درمیاد. البته اگه دختر با احساسی هستی.

به نظر من محبت کلامی اشکال نداره اما هیچ وقت باهاش تماس بدنی نداشته باش

چون مرد جماعت وقتی بفهمه احساساتت چیه از اونور بوم پیوفته کرمش میزنه بالا 

والا من از ۱۵ سالگی با دوس پسرم تا الان که ۱۹ سالمه باهمیم بیچاره هرچی میگم گوش میده همیشه هوامو داره بعد منم اینقدر سرم شلوغه که اصلا نمیرسم براش وقت بذارم بهش محبتم که میکنم از اونوری نمیوفته🥲 همه رو با هم یکی نکنید خب

مردا بی جنبه ان مطمعن باش ظرفیتشو ندارن،حالا خودت که رابطه رو ببری جلوتر به حرف ما میرسی

من کات  کردم ب دلیل دیگه  ای البته 

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2706