2733
2734

از داروخونه روغن بگیر تلخه بزن ب سینت 

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم باید پله  پله بگیری. کم کم وعدهاشو کم کم برای دخترم یک ماه طول کشید تا رسید به روزی یکبار ...

یه هفته ای هست همین کار کردم روزی دو وعده فقط  دیکه فردا کلا میخام بهش ندم

2731
یه هفته ای هست همین کار کردم روزی دو وعده فقط  دیکه فردا کلا میخام بهش ندم

به نظرم عجله نکن .  فقط سرگرمی کن من چوب شور می گرفتم هر بار شیر میخواست میدادم بهش    وعدهاشو کم کن با خوراکی و بازی سرگرمی کن . 

در حال به روز رسانی .....
2740
اینم گرفتم اماده اماده برای فردا ولی خیلی میترسم دلم نمیاد یه لحظه گریش رو ببینم

مگ میشه گریه نکنه 

بچس دیگ عادت کرده

همونو تو شیشش شیر کن بهش بده 

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
همین روش ک شروع کردی..عالیه... فقط الان ک روزی دو بار میخوره...بکن یه بار.. چند روز هم روزی یکبار ...

بخاطر ماه رمضان عجله دارم چون حودمم به شدت لاغر شدم خیلی سخته هم روزه هم شیر دادن از همه مغزها براش گرفتم که سرگرمش کنم 

الان بخاطر روغن تلخ گفتین پشیمون شدم نمیزنم راست میگین درس نیس

بخاطر ماه رمضان عجله دارم چون حودمم به شدت لاغر شدم خیلی سخته هم روزه هم شیر دادن از همه مغزها براش ...

ان شالله ک موفق باشی..اگه میتونی روزی یه بارش رو بعد افطار بده..اگه هم سختته ک خب قطع کن..منم واسه پسرم هیچ چیز تلخی نزدم..چه کاریه..دو سال زحمت کشیدم..حالا بیایم ..اینطور تموم ش کنیم..