2733
2739
عنوان

تو رو خدا بگین این بی بی چک هاله داره یا من توهم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 59 پست
چیشد گلم بی بی چک زدی؟

سلام عزیزم. اره زدم اما منفیه. پریودم نشدم 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم منتظرم ،نه هنوز تاریخیم نرسیده،هر ماه منتظرم،دعاکنیداین ماه دیگه پری نشم،مامان بشم.خدایا به ...

چندم موعدته؟

قــربون پســرم بشــم    محمــد حسین  خداااااااااااایا شکــــــرت
2728
یک هفته دیگه الان تو اقدامم.خیلی امیدوارم شماهم برام دعاکنید

ان شاءالله

فردا موعدمه  ببینم خدا چی میخواد

قــربون پســرم بشــم    محمــد حسین  خداااااااااااایا شکــــــرت
سلام عزیزم. اره زدم اما منفیه. پریودم نشدم 

ان شاالله ماه اینده اقدام کن،روز ای تخمک گذاری  ببین اون موقع یک روز در میون اقدام داشته باش،الانم گرمی بخور،شکمت روغن سیاه دونه بمال شبا با شال ببند گرم باشه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
2738

سلام دخترا خوبین،برنامه ایمپوImpo ازبازاربگیرید یاگوگل سرچ کنید نصب کنید،زمان باروری و تخمک گذاری براتون مشخص میکنه،خیلی دقیق هستش.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم با تاخیر  P لعنتی اومد

آخی ان شاءالله ماه آینده،گرمیجات بخور،شکمت بروغن سیاه دونه ماساژ بده با شال ببند ،شبا این کارو انجام بده.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706