2733
2734
عنوان

بعد هفت سال منم مادر شدم😍خدایاشکرت💚ولی یه چیزی نگرانم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 4120 بازدید | 162 پست

چ حس خوبی گرفتم ....مبارکه عزیزم

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ازهمتون ممنونم😭😍💚

استرس نمیزاره خوشحال باشم چیکارکنم😭

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚

استرس اصلا خوب نیس 

_امروز چقد تلخی؟؟ +دلتنگی ادمو مثل چایی مونده تلخ میکنه شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک.._ بی حوصلگیت واسه چیه؟ +مارا هرچه هست دگر حوصله ای نیست _چی شده؟+یجوری دلم گرفته انگار دنیام تباه شده.. _خدا بهت صبر بده +نمیشه جای صبر فقط پنج دقیقه بغلشو بده؟به چال گونش و چشاش زل بزنم.. _اسمون توام افتابی میشه +ابر اسمون ما همیشه سیاه بود دکتر.. _پس سهمت چی میشه؟ +سهم من از تموم دنیا هیچه.. _زندگی کن +زندگی کنم که تهش چی بشه؟  همینجوری این دنیا یه جوونی بهم بدهکاره.. _این حرفات فقط از رو دلتنگیه +دست خودم نیست که دلم براش تنگ میشه😔😔
احتمال چندقلویی هس😍 مبارکه خانوم گل

اخه میترسم زبونم لال نخوره تو ذوقم

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
اخه میترسم زبونم لال نخوره تو ذوقم

ب چیزای خوب فکر کن عزیزم 

بروسونو و دکتر زودتر

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
مبارکههههه😍😍😍😍😍😍😍 خدایا شکرت واسه منم دعا کن منم این حال خوبو تجربه کنم نگران نباش گلی شاید ...

ان شاءالله قسمتت میشه ۷سال زمان کمی نیست ک منتظرم 

بخدا میشه فقط استرس نداشته باش و بیخیال باش

گلی طبیعی باردار شدی؟ میشه بگی چکار کردین

اره گلم.دیگه دکتر نمیرفتم از وقتی کرونا اومد 

استرس نداشتم و بیخیال بودم اصلا فکرشو نمیکردم این ماه بشه😭

مبارکه😍😍طبیعی باردارشدی عزیزم یا آی وی اف و ای یو ای؟؟؟

بله طبیعی پارسال میرفتم برای میکرو ولی کرونااومد دیگه ادامه ندادم

اره گلم.دیگه دکتر نمیرفتم از وقتی کرونا اومد  استرس نداشتم و بیخیال بودم اصلا فکرشو نمیکردم ای ...

ای جونم عزیزم مبارکت باشه تا الانم پس استرس نذاشته، بد به دلت راه نداره به خدا اعتماد داشته باش، خودش داده خودشم مواظبشه ان شالله به سلامت بغل بگیریش برای منم دعا کن

صبــر  اوج احترام به حکمت خداست، صبور باش چیز های خوب زمان میبرن
وای خدایا شکر به عظمتت نمیدونی چقد برات خوشحال شدم چون منم ۴ ساله بعد سقطم بچه دار نشدم تورو خدا با ...

مرسی مهربونم ان شاءالله بزودی دلت شاد میشه مطمئنم😍😍

نه مال منم ٥٤٠٠ بود  يه قلو هم هست

شما چه مدت بعد عقب افتادن پریود رفتی تست دادی؟برای من ۱۰روز میشه

2706