2752
2734
عنوان

بعد هفت سال منم مادر شدم😍خدایاشکرت💚ولی یه چیزی نگرانم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 4120 بازدید | 162 پست
خانومی ببخشید شما از قطره ویناگنوس جواب گرفتین

نه خانمی 

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مبارک باشه  عزیزم قزوین پیش کدوم دکتر ناباروری میرفتی؟

طبیعی باردارشدم گلم

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
خداروشکر انشالله باسلامتی  ولی من هنوز درگیر این دکتر اون دکترم

ان شاءالله بزودی خدابهت فرزندانی سالم وصالح بده به منم معجزشو نشون داد به شماهم نشون بده بزودی😍💚

ان شاءالله بزودی خدابهت فرزندانی سالم وصالح بده به منم معجزشو نشون داد به شماهم نشون بده بزودی😍💚

سلام عزیزم خداروشکر برا مادر شدنت 😍❤کاش میگفتی بعنوان یه دوست قدیمی خیلی منتظر شنیدن این خبر بودیم

احتمالا تا الان دنیا اومده بیا کاااامل بگو دیگه 😂😍

وای دیانا😍😍😍😍😍 الهی شکررررر الهی شکررر 

تبریک میگم عزیزززم

همیشه‌تو یادت بودم با اینکه دیگه نی نی سایت نمیومدم امشب گفتم بیام ببینم خبر مادرشدنت‌رو دادی یا نه که دیدم بلهههههه😍😍😍 الهی شکررر تا الان‌به دنیا اومده الهی پر روزی و عاقبت‌بخیر باشه😍😍😘😘😘❤❤❤❤❤

خدایا شکرت بابت هرچی دادی و هرچی ندادی
وای دیانا😍😍😍😍😍 الهی شکررررر الهی شکررر  تبریک میگم عزیزززم همیشه‌تو یادت بودم با اینکه د ...

مرسی عزیزم لطف داری 

اره شکرخدا منم مامان شدم😍اره الان کنارم خوابیده❤

سلام عزیزم خداروشکر برا مادر شدنت 😍❤کاش میگفتی بعنوان یه دوست قدیمی خیلی منتظر شنیدن این خبر بودیم ...

سلام عزیزم

باورکن وقت نمیکنم بیام سایت😅

شکرخدا منم مامان شدم دخملی الان کنارم‌خوابیده😍

منم سه سال هشت ماهه داره میشه چهار سال

ان شاءالله بزودی مادرمیشی گلم❤