2737
2734
عنوان

باردارا بیایید ی لحظه😖😖

290 بازدید | 43 پست

دوستان باردارم دندونم درده دارم میمیرم چیکارش کنم دردش میگیره ول میکنه چیز سرد میخوره درد میکنه گرم میخوره درد میکنه با این شرایط بارداریم نمیشه ب دندون پزشکی رفت کسی بوده تجربشو داشته باشه چیکار کردید اروم شد تروخدا اگه راهی داره بگید این ۳ ماهم یجوری سر کنم تا برم دکتر😭😭😭

زندگی ینی صدای نفسای پسرم و دیگر هیچ 😘😘😘😍😍😍

پیاز بپز بذار روش نصفشم بذار از رو لپت روش محکم ببند چندساعت بمونه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سعی کن چیز خیلی سرد یا حیلی داغ نخوری

احتمالا عصب کشی میخواهد

با نخ دندان تمیز گن دندون هاتو 

هر وقتم درد گرفت ی ذره نمک بزن

دردش خوب میشه

خیلی چیزهای سفتم مثل ته دبگ سفت روش نخور بخوری فشار میاد دردش بیشتر میشه

پیاز بپز بذار روش نصفشم بذار از رو لپت روش محکم ببند چندساعت بمونه

ارم میکنه؟؟

دندون بالام توش خالی شده پایینمم درد میکنه شدید نمیدونم دقیقا مشکل از کدومه 😣

سیر تازه له کن بزار روش مث اب رو اتیشه

من اینو انجام دادم ولی اصلا تاثیر نداشت

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍
2740
ارم میکنه؟؟ دندون بالام توش خالی شده پایینمم درد میکنه شدید نمیدونم دقیقا مشکل از کدومه 😣

آره خیلی 

امتحان کن داغ نذار گرم باشه 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
روی دندونت زنجبیل بزار یا زردچوبه ی چیزی هست مثله کرمه اسپش دنتل هست اونم خوبه درد رو اروم میکنه

برا بارداری ک مشکلی نداره؟؟

سعی کن چیز خیلی سرد یا حیلی داغ نخوری احتمالا عصب کشی میخواهد با نخ دندان تمیز گن دندون هاتو  ...

امانمو بریده 🥺😭

جدی🙁

عزیزم فکر کنم از ۷ ماه به بعد میتونی دندونتو درست کنی چون پریروز یه خانومی تو گروه پرسید دکترم گفت درست کنی بهتره عفونت کنه خوب نیست 

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍
مشکلی نداره ینی تو بارداری؟؟

نه فکر نکنم مشکلی داشته باشه گلم

2706