2733
2739
عنوان

از فیبروم نترسین اصلا

178 بازدید | 16 پست

من ۷ تا بیشتر فیبرو داشتم...دکترا بهم میگفتن بار دار نمیشی...خواستم بگم گوش بحرف دکترا نباشین...خدا بزرگه الان بچه دومم خداروشکر  بدنیا اومد...

خواهر من داشت دور از جون تون رحم شووكامل تو سن ٣٣سالكى تخليه كردن😞پنج ماه سر عادتاش مى رفت زير سرم و امپول و خون ريزى هاى وحشتناك كه ديگه نوار و پد  كار ساز نبود 

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خواهر من داشت دور از جون تون رحم شووكامل تو سن ٣٣سالكى تخليه كردن😞پنج ماه سر عادتاش مى رفت زير سرم ...

درد هم داشت؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740
وحشتناك

من خونریزی هم طولانی شده یه مدت لکه بینی داشتم سونو دادم همه چی خوب بود یک ماه خوب بودم ولی الان این ماه دوباره طولانی شده اما هیچ دردی اصلا درد معمولی پریود رو هم ندارم میترسم چیز بدی باشه😢

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706