2737
2734

حقیقتـ بگُ

از اون دسته دخترایی هستمـ!🌙🍊 که اگه برام سنگ پرتاب کنی برات گل پرت میکنم 🌸⚠️اما با گلدونش اونم سر قبرت-!-_-💕💣﴿ تیکر بارداریـ نی تیکـر 🐣🍓آرزومـه○→🌈💛﴾ منـ مث کاکاکتوسم😐💕 خار دارم نیا نزدیک🌵🌴🌜ادمـ خوبیـ باش خوبا کمـ نشدنـ-!🌸💙👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقیقت

زندگی منصفانه نیست میدونم ولی به همون جهنم که منصفانه نیست.......  راستی تویی که به خاطر مشکلاتت گریه میکنی یا اتفاق خیلی مضخرف واست افتاده ببین رفیق الان گریه کنی مشکلت حل میشه زمان برمیگرده عقب خوب معلومههههنهههههههه ......                                                                              یه زمانی یه هدفایی داشتی مگه نه ...خیلی هم مصمم بودی که بهشون برسی ولی یه سری مشکلات چرت گند زد به همه چی شاید هم بگی تنبلی کردم ...ولی یه چی بت میگم یادت باشه نزار اون روز برسه که بگی وااااااای فلانی فلان بود شد فلان من فلان بودم شدم فلان هه نزار اون روز برسه رفیقحالا که تا اینجا اومدی یه صلوات محمدی پسند هم واسه سلامتی امام زمانمون بفرست                                                                       
حقیقت

تا حالا رابطه خارج از عرف داشتی؟

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2728
2740
2706