2733
2734
فدات عزیزم ایشالا نی نی شماهم یه پسر ناز باشه

ممنون عزیزم انشالله نی نی شمام همینطور

مامان سه پرنسس زیبا لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترام یه صلوات 🙏
ان‌شاالله که درست باشه عزیزم تو این ماه عزیز برام دعا خدا بهم یه پسر سالم بده 

به امیدخدا تو دلیت یه گل پسر سالم وصالح هستش عزیزم....

الان چندهفته ای؟؟

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به امیدخدا تو دلیت یه گل پسر سالم وصالح هستش عزیزم.... الان چندهفته ای؟؟

ممنون عزیزم انشاالله 15 هفته

ممنون عزیزم انشاالله 15 هفته

گلم اگه خیلی عجله داری و میخوای جنسیت رو زودتر از انومالی بدونی میتونی بری سونو واسه تشخیص جنسیت...کاملا مشخصه تو ۱۵ هفته

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
2731
خواهش میکنم به خوشی و سلامتی بغلش کنی  بهم خبر بدین نتیجه رو

عزیزم میای اینجا ببینی 

خیلی واضح نیس اما احتمالا پسره

خدایِ قشنگم عاشقتم💜.الهی هممون خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم الهی آمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن❤
2738