2733
2739
عنوان

پدرشوهرم بچمو برد خونشون دلم نمبخواد بره 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3005 بازدید | 164 پست
بچه خودشونه .بچه پسرشونه ها 🙄

عزیزم اینجوری نگو 

نمیخوام بترسونم کسیو اما پدربزرگ مادربزرگ هیچ وقت جای پدر مادرو نمیگیره و اونا نمیتونن مثل پدرمادر از بچه مراقبت کنن 

خیلی از تجاوز ها به این علت بوده (البته نترس اسی) 

هم اینکه شیوه تربیت اونا با شیوه تربیت پدرمادرای امروزی متفاوته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی نصیحت با هیچکسی اجازه نده بچت حتی تنها باشه چ برسه با خودشون ببرن خدایی نکرده ی اتفاقی بیوفته خودتو میبخشی پسر من 11ماهشه بامادرشوهرم تو ی ساختمونیم گاهن میاد بالا  پسرم دنبالش گریه میکنه ک باخودش ببره اونم میبره ولی من پشت سرش چادرمو سر میکنم میرم پایین 5دیقه نمیشه ب بهانه غذا رو گازه آب بازه دستم بنده ورش میدارم میارم با اینکه خانواده شوهرم خوبن ولی من سر بچه خودم با کسی تااااااارف ندارم 

دختر بچه 6ماهه عموش بهش تجاوز کرده از بس خونریزی کرده مرده هواست ب بچت باشه

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔
2731
سخت نگير ميدونستي پدرشوهرت ميتونه ازتون بگيرش؟

چجور برا چی بگیره

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔
2738
بله بچه خودشونه .حق دارن هم قانوتی هم شرعی  هم انسانی

اینکه قانون ما اجازه میده معنیش ابن نیس واقعا بچه اوناس!! عجب به شما واقعا. بچه پدر مادر داره اونا نقشی تو تولیدش نداشتن. نوشونه