2737
2734
عنوان

پدرشوهرم بچمو برد خونشون دلم نمبخواد بره 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3005 بازدید | 164 پست
ی نصیحت با هیچکسی اجازه نده بچت حتی تنها باشه چ برسه با خودشون ببرن خدایی نکرده ی اتفاقی بیوفته خودت ...

چرا اینقدر جنایی میکنید قضیه رو 

چطور خانواده خودتون مورد اعتماده 

خانواده همسر نه؟ 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
بچه خودشونه؟!!! این دیگه جدید بود

نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن همه زندگی و ... واسه مرد هستش و زن هیچکاره س

مثلا عمه شوهرم به مادرشوهرم تو خونه ما میگفت خونه پسرت خونه خودته اصلا معذب نباش خونه پسر یعنی خونه خود آدم😐😏

حالا اگه همچین چیزی رو به مادر من بگن ببین چه بلوایی بشه که خونه مادر دختر نیست

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وقتی میام ایران تمام مدتی که خونه پدر مادر همسرم هستم هیچ کاری نمیکنم تمام بچه داری با اوناس ...

شاید یکی موقعیت خانواده شوهر و خانواده خودش خوب نیست

پدر معتاد دزد خلافکار خراب چ میدونم هزارتا بدبختی دیگه ..حالا یکی از دور ببینه میخاد بگه عروس بدی هستیو فلان بچتو نمیبری پیششووون

🧿میخوام وحشی ، زیباوآزادباشم.. درست مثل دریا⭐🌊☃️
نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن همه زندگی و ... واسه مرد هستش و زن هیچکاره س مثلا عمه شوهرم به مادرشوهر ...

آره منم درک نمیکنم خانمایی رو که اصرار دارن به این حرفا. البته الان با یکیشون حرف زدم اینجا فقط ظاهرا برا همسایه قبولش داشت نه خودش. طرف اومده میگه بچمو میبره دوس ندارم اومدن میگن بچه خودشونه!!!!! انگار این فقط وظیفه زاییدن داشته اما بچه برا خودش نیس برا پدر شوهرشه! هر چند اونایی که از این حرفا برا بقیه میزنن به خودشون برسه طرفو از چهار جهت... اونایی ام که میگن خونه پسرت خونه خودته برو بمون باید بری ببینی برا دختر خودشون و شخص خودشون هم قبولش دارن؟

2728
آره منم درک نمیکنم خانمایی رو که اصرار دارن به این حرفا. البته الان با یکیشون حرف زدم اینجا فقط ظاهر ...

دقیقا مامان بزرگ من میگه بچه باید به پدر و مادر خودش احترام بزاره وگرنه پدر و مادر نفرین میکنه اگه پسرام بدبخت شدن نفرین منه...

بعد به دختراش رسیدنی ببین چه قیامتی بپا میکنه.‌‌..حالا دختراش بکنار وقتی مادرشوهر مامان بزرگ فوت کردن مامانم میگه کل بدنش جای نیشگون بود

دقیقا مامان بزرگ من میگه بچه باید به پدر و مادر خودش احترام بزاره وگرنه پدر و مادر نفرین میکنه اگه پ ...

واااا برا چی؟ اصلا واقعا همینطوریه که هر کی خیلی اصرار داره به آزار کس دیگه و اسمشو میذاره قانون و حق و... دقیقا به خودش و دختر خودش که برسه همه چی برعکس میشه. مادرشوهر منم کلی انتظارات از من داره و میخواد من خواسته های اونو به خودم ترجیح بدم وگرنه آدم بدی هستم اما دخترای خودش لوس و خودخواهن

اول ازهمه چیزی ک تو بیمارستان با چشم خودم دیدم و دارم میگم بله که جنایه میگم ک مادرای خوشخیال هواسشو ...

حودسم ب خودم باشه؟ منظورت چیه؟ من بهت بی ادبی نکردم توام مواظبه حرف زدنت باش

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2738
واااا برا چی؟ اصلا واقعا همینطوریه که هر کی خیلی اصرار داره به آزار کس دیگه و اسمشو میذاره قانون و ح ...

برای اینکه مادرشوهرش قبل مرگ خیلی پیر شده بود و تو جاش دستشویی میکرد و اینم مای بیبی نمیکرد همونجوری میموند ۴ ۵روز..اینم موقع جنع کردن و شستنش کتکش میزد

واااا برا چی؟ اصلا واقعا همینطوریه که هر کی خیلی اصرار داره به آزار کس دیگه و اسمشو میذاره قانون و ح ...

حالا اگ یکی از عروساش ی لیوان نشوره اه پدر و مادر میگیرتشون

حودسم ب خودم باشه؟ منظورت چیه؟ من بهت بی ادبی نکردم توام مواظبه حرف زدنت باش

مگه من بی احترامی کردم !!!!!هواست بخودت باشه بابت تجربه های بقیه منظور خاصی نبود

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔

وای تا اینجا اومدم فقط بگم استارتر اول اینکه خانواده شوهرت اگه با تو مشکلی داشته باشن قطعا با نوه خودشون مشکل ندارن و دوسش دارن اما ممکنه این وسطا اونقدر تو ذهن بچه بخونن که از تو زده بشه 

یکم که بزرگتر شد خود بچه ات رو باید هر جور شده قانع کنی که اونا بگن بیا نره 

دوم اینکه اون کاربر محترمی که هی میگه قانونا خانواده شوهر میتونه بچه رو از مادر بگیره کاملا غلط میگه

فکر کنم سریال ستایش تو ذهنش مونده که قانون غلط رو به خورد جامعه داد بعدهم که ماسمالی کردن

این قانون خیلی وقته عوض شده در درجه اول خوب پدر و بعد مادر 

اگه پدر نباشه بنا به طلاق یا فوت در صورت عدم صلاحیت مادر تو نگهداری از بچه اونو به خانواده شوهر میدن

ولی قیم قانونی جد پدری بود از قبل اونو نمیدونم تغییر کرده یا نه که اونم به اجازه ازدواج و خروج از کشور و مال اموالش هست

ولی در کل هیچ احدی از خانواده  شوهر قانونا نمیتونن بچه رو از مادر بگیرن و حتی اگه بیان بزور هم بگیرن مادر میتونه شکایت کنه ازشون 

والا همسایه خونه عموم حضانت بچه پسرشونو گرفتن وکیل گرفتن از مادرش و خانوادش گرفتن 

شما با کدوم اطلاعات یه چیزایی به بقیه میگی 

همچین نوشتی فکر کردم وکالت خوندی اما کاملا اشتباه گفتی

تحت تاثیر سریال کاملا از دم غلط ستایش هستی انگار

اصلا قانونا خانواده شوهر که سهله هیچ کس نمیتونه در صورت نبود پدر بچه رو از مادر بگیره و حتی مادر میتونه شکایت کنه که بچه ش رو گرفتن

حضانت اول برای پدر بعد درصورت نبود پدر برای مادر هست و اگه صلاحیت مادر نباشه یا خودش نخواد میدنش خانواده شوهر

اونی هم که شما میگی گرفتن بچه شو احتمال داره خانواده شوهر پول دادن به وکیل تا دروغی عدم صلاحیت مادر رو بزنه لابد

من دور و برم چندتا وکیل هست تو دوست و آشنا و یه زمانی گیر این چیزا بودم پرس و جو کردم خیالم راحت شد