2752
2734
عنوان

پدرشوهرم بچمو برد خونشون دلم نمبخواد بره 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3012 بازدید | 164 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی کنجکاوم خداوکیلی اگه پدر یا مادرخودتونم بچتون وببرن اینجوری ناراحت میشید یانه خوشحال میشید باب ...

لابد فک و فامیل شوهر خار دارن که ناراحت میشن 😂😂

فـارغم از هر دو عــالم تا گــرفتار تــــوام...
2731
بنطرم ب خودت بخند 😊 اونجا میدونی اگر بهت تجاوز کنن و بکشنت ؟؟؟ قانون چیکار میکنه ؟؟؟

آره میدونم

چه ربطی داشت الان!!!!!

خدایی قاطی کردیا

تو که ندیدی و نرفتی بهتره گفته های  یک مشت پناهنده را باور نکنی 

کلا خیلی مقاومی در برابر دونستن حقیقت😂😂😂😂

شبت خوش

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
والا همسایه خونه عموم حضانت بچه پسرشونو گرفتن وکیل گرفتن از مادرش و خانوادش گرفتن 

اون مادر یا ازدواج مجدد داشته یا احتمالا بیسواد ‌ترسو و تو سری خور بوده وگرنه اگر پیگیر می‌شد هیچ احدی نمیتونست بچه رو ازش بگیره 

دوست صمیمی بنده همسرش فوت شد بچه رو نتونستن ازش بگیرن وقتی هم خواست ازدواج کنه عقد شرعی خوندن ولی ثبتش نکردن فعلا تا دخترش به سن رشد برسه 

belfijoon هستم                                                                 

عزیزم پسرعموی خودم فوت کرد زنش خیلیم خوب بود ولی دادگاه عموم رو قیم قرارداد. داییم فوت کرد پدربزرگم قیم بچه‌هاست. همسایمون فوت کرد پدربزرگ بچه ها شده قیم. حداقل چیزی که من دیدم

عزیزم پسرعموی خودم فوت کرد زنش خیلیم خوب بود ولی دادگاه عموم رو قیم قرارداد. داییم فوت کرد پدربزرگم ...

به شرایط مادر بستگی داره اگر دادگاه تشخیص بده که مادر صلاحیت دفاع از اموال و رسیدگی به امور مالی و قانونی طفل رو‌داره اولویت با مادر هست اگر نه جد پدری قیم میشه باز هم با شرط داشتن صلاحیت چون اگر صلاحیت اخلاقی و عقلی نداشته باشه قیم دیگه ای تعیین میشه 

belfijoon هستم                                                                 
به شرایط مادر بستگی داره اگر دادگاه تشخیص بده که مادر صلاحیت دفاع از اموال و رسیدگی به امور مالی و ق ...

اتفاقا مادربچه ها خیلی هم کاردرست بود وعروس عموم حتی برادرخودش رئیس دادگاه 

اتفاقا مادربچه ها خیلی هم کاردرست بود وعروس عموم حتی برادرخودش رئیس دادگاه 

پس قاضی خیلی فلان فلان شده بوده چون عرض کردم قیم به تشخیص دادگاه تعیین میشه دست قاضی بازه برای انتخاب 

belfijoon هستم                                                                 
پس قاضی خیلی فلان فلان شده بوده چون عرض کردم قیم به تشخیص دادگاه تعیین میشه دست قاضی بازه برای انتخا ...

اولا مراقب حرف زدنت باش دوما وقتی قانون هست چراقاضی بزنه زیرش. 

سوما این نظر شماست منکه خیلی اطرافم دیدم وهمشون قاضی شون یکی نبوده که بقول شما فلان فلان شده باشه دیگه هم ریپ نکن حوصله کل کل ندارم 

2706