2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برا ریزش مو دعا چی داری؟😁

عزیزم این چیزا پزشکیه گلم درسته رمال زیادع غیر قابل اعتماد اما من این کارو ارامش قلبی و روحی میبینم که با مشاوره درست حتما نتیجه میده توهم حق داری مسخره کنی اما همه رو بایه چوب نزن 

اره گلم البته نه پولی و با مشاوره تلفنی همش رایگان اما نمیدونم بتونم ادامه بدم یانه

خب یجورای کمک بقیه کن که از شوهرت غافل نشی ک ناراحت بشه بابت اینکار 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏
عزیزم این چیزا پزشکیه گلم درسته رمال زیادع غیر قابل اعتماد اما من این کارو ارامش قلبی و روحی میبینم ...

مسخره نکردما جدی گفتم😐واقعا از بس دنبال دوا و دکتر رفتم نتیجه نداده به هر دری بگی دارم میزنم

تو رو سننه قربونت برم که من عقایدم چیه🥰
جونم 

من شوهرم خیلی خیلی دوسم داره ب شدت اما درخواست طلاق داده و میگه باید از هم جدا بشیم دلیلشم اینکه از گذشته من یچیزو میدونه و میگه که تو شخصی ترین زمانمون یاد گذشته اتت میوفتم و عصبی میشم در صورتی ک از همون شب خواستگاری خبر داشت از گذشته من ولی الان چهار ماه این مشگلو پیدا کرده 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏
2706