2737
2734
عنوان

میخوام سنتور یادبگیرم👩‍🦯

232 بازدید | 19 پست

کسی کارکرده باهاش؟ چه مارکی براش شروع خوبه؟ برای خرید چیارو مدنظرقرار بدم که کلاه سرم نذارن؟🤔

قبلا کالیمبا خریدم کلاه سرم رفت الان میترسم👩‍🦯

به اسم کاربریم گیرندین اعصاب ندارم

اجازه میدم یاد بگیری عزیزم اشکالی نداره 

😁😂😂

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یاد بگیر

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
2731

من بلد نیستم.

من میخوام دف یاد بگیرم.ولی نمیخوام برم کلاس بیرون.

چون هم چادریم.هم بیرون اخلاقم یکم خشکه وجدی.وهم سنم یکم بالاست(۲۹،۳۰هستم) حس میکنم ضایعس.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
اول برو کلاس و با استادت مشورت کن راهنمایی میکنه

نمیتونم بخاطر کرونا

بایدتوخونه یادبگیرم

ازونورم استادا سازای خودشون رو پیشنهاد میدن برای درامد واینجور چیزا نمیشه اعتماد کرد

من بلد نیستم. من میخوام دف یاد بگیرم.ولی نمیخوام برم کلاس بیرون. چون هم چادریم.هم بیرون اخلاقم یکم ...

ن بابا چ ربطی ب پوشش و سن داره اخه

2740
ن بابا چ ربطی ب پوشش و سن داره اخه

اخا اونجا همه سن پایین هستن  بقولی قرتی.

من تپلم هستم دیگه باچادر سنمم بیشتر دیده میشه😓😓😔😔

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
عههه عزیزم میشه توضیح بدی برای تار و سنتوز کدوم بهتره چی بخرم چه مارکی قیمت چند؟

هر کدومشون انواع مختلفی داره هر مقداری هم که بیشتر هزینه کنی جنسی بهتر هستش الان تار قیمتش از ۱۲ میلیون تا ۳۰ ملیون 

سنتور هم از ۹ میلیون تا ۱۵ میلیون هست 

نمیتونم بخاطر کرونا بایدتوخونه یادبگیرم ازونورم استادا سازای خودشون رو پیشنهاد میدن برای درامد وای ...

من کلاس میرم کلاسا خصوصیه شلوغ نیس خطری نداره

و تا جایی ک دیدم چیزای خوب پیشنهاد میدن هر کدوم از دوستام ک رفته مطابق بودجه ی خودشون  خریدن بازم خودتون میدونین🤚

هر کدومشون انواع مختلفی داره هر مقداری هم که بیشتر هزینه کنی جنسی بهتر هستش الان تار قیمتش از ۱۲ میل ...

بابو یا ابلفض من بزور ۱تومن جمع کردم سنتورا که زیر ۱تومن میشه خرید من ابتداییما نهایت ۷۰۰تومن خدج کنم🙄

2706