2737
2739
عنوان

پیچیدن بند ناف دور گردن جنین

2339 بازدید | 31 پست

سلام دوستان من امروز سونو بودم تازه رفتم تو ۳۷ هفته دو هفته دیگه وقت زایمان دارم تو سونو بند ناف یک دور ، دور گردن جنین پیچیده بود 

دکتر هر هفته دو بار برام نوار قلب نوشت ...

کیا بچشون تینجوری بوده بعد از عمل مشکلی پیش نمیاد ؟ اخه ی جا خوندم بعدا دچار تشنج میشه 

ای وای خدا😨

یه دختریم که علاقه به رنگ صورتی موی بلند کفش پاشنه بلند لباس دخترونه نداره دلش میخواد بر عکس همه ی اینا بگرده ولی خب چیکار کنه بقیه مجبورش میکنن اینجوری نباشه  من یه دختری هستم که علایقش به فنا رفته من یک ادمیم که مجبوره علاقه هاشو زیر پاش بزاره و از تو داغون بشه متاسفم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه دور چیزی نیس نگران نباش مشکلی هم پیش نمیاد

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738

من دخترم بزرگم یه دور دور گردنش دو دورم دور کمرش پیچیده شده بود 

دکترم هزاران بار خدارو شکر کرد که سز شدم 

گفت ممکنه  تو طبیعی به مشکل جدی بر بخوره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

آخی عزیزم😍اولش که مبارکتون باشه ایشالله دانشگاه رفتنشو واسمون تعریف کنی

بعد اینکه من وقتی بچه بودم انگار بند ناف پیچیده بوده دور گردنم،مامانم درد داشته رفتن دکتر بعد دیدن مدفوع تو شکم مامانمه یعنی خیلی بده و شاید بچه از دست بره

ولی خوشبختانه صحیح و سالم منو به دنیا اوردن و الان در خدمت شمام😁

حواست باشه دردت گرفت زود برو دکتر،مرتب هم سونوگرافیتو نوار قلبتو انجام بده

نگران نباش فقط نذار دردت زیاد بشه اصلا قبل از شروع درد برو به دنیا بیار بچه رو 

چون مسلما طبیعی هم نمیتونی

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

من موقعه زایمانم بند ناف دور گردن دخترم پیچیده بود نوار قلب گرفتن گفتن باید بستری شی ولی دکتر سونو گفت ن جواب نوارقلبو دیدن بستری کردن کلا چشای دخترم خون داشت زبونش کبود بود پوستشم کبوده کبود بود اگ اونروز نمیرفتم واقعا الان نبود