2733
2734

هر وقت ظرفی کثیف شد همون لحظه بشوریم نه یک ثانیه بعد

بعد از صبحانه سریع ظرفارو بشورین نگین کمه باشه با ظرفای ناهار میشورم

بعد از پختن ناهار و شام سریع ظرفارو بشورین و اشغالای سینکو خاکی کنید

بعد از شستن ظرفای ناهار و شام گاز و تمیز کنید .. بعد هر وعده تمیز کنید تا با یک دستمال کشی ساده برق بزنه نذارین سه روز بگذره تا با گاز پاکن هم به زور تمیز بشه

قبل خواب شب تمام ظرفای شسته رو جابه جا کنید روی میزو کابینتها رو دستمال بکشید ...کف رو طی بکشید و اشغالا رو بیرون بذارید

سعی کنید یه هفته این روال انجام بدید تا عادتون بشه

دوستان اشپزخونه خودم همیشه افتضاح بود ولی از نوروز امسال تا حالا سعی کردم تمیز نگهش دارم و خدارو شکر تونستم

دوستان تمیزی اشپزخونه تو روحیه خانوم خونه خیلی تاثیر مثبتی داره🙏❤🌹

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والامنم همیشه این کارارومیکنم ولی اشپزخونم بنظرخودم برق نمیزمه

اگه پستی گذاشتم که ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید بعضی وقتا آدم تویه لحظه از رو عصبانیت نمیدونه چی میگه دقیقا مثل خودم .
2728

من عادت کردم هرروز با پودر میفتم ب جون سینک و سبد ظرفشویی

گازم هروقت کثیف باشه تمیز میکنم ظرفام ک بعد خشک شدن میچینم سرجاشون

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

منم یه مریضی دارم که یا باید همه جا از تمیزی برق بزنه یا اینکه اگه یکم بهم ریخت دگه حوصلم نمیشه تمیز کنم چن روز همینجوری میمونه تا حسابی کار روی هم میره دوباره تمیز کنم

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
2738
آفرین من که تویه اتاق زندگی میکنم آشپزخانه هم ندارم تویه انباری خیلی کوچیک غذا درست میکنم آرزو مه یه ...

همه چیز درست میشه عزیزم

زندگی که همیشه یه جور نمیمونه

منم مستاجرم

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
آفرین من که تویه اتاق زندگی میکنم آشپزخانه هم ندارم تویه انباری خیلی کوچیک غذا درست میکنم آرزو مه یه ...

انشاله همین امسال یه خونه خوشگل همونطوری که میخوای بخرید

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
2706