2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لوازم آرایشی کرم پودر و پنکک اینا یه مدته کالیستا استفاده میکنم عالیه تو برند خارجی هم گلدن رز و ...

تعریف کالیستا رو جدیدا خیلی می شنوم من هم. گلدن رز می گیرم من هم اما اخیرا با قیمت های ترکیه مقایسه کردم گلدن رزهای ایران رو و از اونجایی که برند ترک هست اما ۳ ۴ برابر اینجا قیمتش هست حدس می زنم تقلبی هست اینا. وگرنه منطقی نیست که اینجا ارزون تر از ترکیه باشه.

تعریف کالیستا رو جدیدا خیلی می شنوم من هم. گلدن رز می گیرم من هم اما اخیرا با قیمت های ترکیه مقایسه ...

اره اگه ترزون باشه تقلبی هست صددرصد

من خودم از ترکیه برام اورده بودن مطمئن بود مارک هست چون هز خود نمایندگیش خریده بودن

کالیستا هم واقعا عالیه بخصوص کرم پودرش 

هر برندی ی محصول خوب داره همه محصولاتش خوب نیست 

آره دقیقا. اما خب مثلا یکی میگه من سالهاست ضد آفتاب فلان برند می زنم و راضیم. 

من خودم خیلی از این برند به اون برند رفتم. 

اره اگه ترزون باشه تقلبی هست صددرصد من خودم از ترکیه برام اورده بودن مطمئن بود مارک هست چون هز خود ...

خب خیلی دیگه ترسناک شده این قضیه ی فیک و اصل بودن و واقعا تشخیصش سخته

2706