2737
2734
به چندنفر اینجا معرفی کردم گفتن یا کلاه برداره یا خودتی یا قبول نداریم انگار مجبورش کرده بودن زنگ بز ...

لطفا بگو بهم درخواست میدم قبول کن اونجا بگو محتاجم به لطفت بخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا بگو حضوریه؟؟ اگر اره من جبران مکنم برات

بله حضوریه . جبران چی؟ اینجا به چندنفر شمارشو دادم بعدش گفتن اعتماد نداریم شاید خودتی یا کلاه برداریه انگار به زور داده بودم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2731
اره عزیزم بخدا راست میگم من خودم تهرانم و چون دور بودم گفت اینترنتی انجام بدم اعتماد نکردم رفتم پیشش ...

الان بهشون پیام دادم نمیدونم قبول کنن یا نه یعنی قبول میکنن؟ هزینه هاشون چجوریه؟

الان بهشون پیام دادم نمیدونم قبول کنن یا نه یعنی قبول میکنن؟ هزینه هاشون چجوریه؟

خیلی کم حدودا ۱۰۰ تومن اینا حتی کمتر اما معجزه میکنه 

اره اما سرش شلوغه یبار به من یه ماه بعد گفت بیا 

2738
2706