2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه درگیرشیم کیه نداشته باشع😂😂😖 نمیدونم چی راهشه . ژیلتم نمیزنم اپیلاسیون میرم. باکرم روشنن کننده تاقط کنم سیاهه😂😂

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 

اولین کار باید شیو اون نقاط و ب حداقل برسونی ک فقط باید لیزر کرد ... 

از کرم های روشن کننده روزی ۲ بار استفاده کن

همچنین شوینده و لوسیون روشن کننده مداوم استفاده کن روشن تر میشه

2740
همه درگیرشیم کیه نداشته باشع😂😂😖 نمیدونم چی راهشه . ژیلتم نمیزنم اپیلاسیون میرم. باکرم روشنن کننده ...

لیزر کن بگو سفید کنه برات

اپیلاسیونم‌نکن‌پوستت داغون‌میشه پر از جوش‌و موی زیپوستی میشخ

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

کلا لیزر یکم پوستو سفید میکنه من خودم با لیزر پشت لبم باعث شد تیرگیش رفع بشه

از ژیلت کهنه اصلا استفاده نکن

سعی کن پودر تیزبر بزنی به مرور بهتر میشه ودیگه سیاه تر نمیشه

من خودم اینهفته میرم برای لیزر زیر بغل ببینم تاثیرشو

من دوساله یک بارم تیغ نزدم فقط پودر

زانو سیاه نیس 

سیاهی از نژاد آدمه

لیزر کن بگو سفید کنه برات اپیلاسیونم‌نکن‌پوستت داغون‌میشه پر از جوش‌و موی زیپوستی میشخ

آآخه من یه قسمت دیگه از بدنم رو نه جلسه لیزر برای موی زائد رفتم ولی بی نتیجه بود هر جلسه هم با اینکه پماد بی حسی میزدم کلی درد داشت و کلی هم پول می دادم همه هی میگفت ۵ جلسه ۶ جلسه ولی به نه جلسه هم رسید می‌گفتند چرا پس تاثیر نداره نصفم ها مونده بود آخر سر خسته شدم ولش کردم میترسم لیزر جایی برم مثل همین باشه درست جواب نده

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!!