2737
2739
عنوان

باردارم کمکم کنین نگرانم

466 بازدید | 30 پست
سلام خانم ها من پانزده هفته و سه روز باردارم الان دو روزه تهوع ام قطع شده تکرر ادرار شبانه ام قطع شده تو غربالگری همه چی خوب بود میترسم رشد جنین قطع شده باشه تو بارداری قبلیم جنین هشت هفته و پنج روز قلبش ایستاد
نمیشه که تا اخر حاملگی ویار داشت کم کم باید تکوناشو حس کنی کاملا عادیه نگران نباش حالش خوبه
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچ تکونی حس نمیکنم هیچ احساس میکنم از دوازده هفته تا حالا شکمم اصلا رشد نداشته من حداقل این اخریا شبی یه بار باید دستشویی میرفتم دیشب تا صبح خوب خوابیدم تهوع ام هم یهو قطع شد متاسفانه شوهرم دلداری میده میگه دکتر نمیخواد بری هیچی نیس
داره اشکم در میاد من طاقت ندارم اتفاقی بیفته دوباره .سرنتیپیتی جون دکتر من بهم گفت شانزده هفته کامل میشه صدای قلبش و شنید من هنوز شانزده هفته کامل نشدم
از سقط فراموش شده میترسم که میگن نه لک داری نه درد فقط علایم قطع میشه یکم خیلی کم زیر دلم سمت چپ گاهی درد میگیره و اینکه دیروز هم کمی اطراف سینه ام میسوخت
2738
میدونم استرس بده ولی دست خودم نیس مخصوصا حالا که به همه گفتم باردارم اصلا نمیخوام اتفاق بدی بیفته ضربه روحی اش برام چند برابره.کمی زیر دلم تیر میکشه تهوع و احساس گرسنگی ندارم تکرر ادرار ندارم ولی شنیدم معمولا تا آخر بارداری دارن همه.
2706