2733
2734

سلام دوستان. 🌹

وقتتون بخیر. 

من 29 سالمه و دیپلم ریاضی ام. 

شاگرد اول کلاسم بودم. 

ولی شوهرم زد زیر قولش و اجازه نداد برم دانشگاه. 

الان بعد این همه سال شوهرم پیام نور ثبت نامم کرده و میگه  و لیسانس بگیر. چون میدونه خیلی ناراحتم که با اون همه درس خوندن دیپلمم. 

بنظر شما... با دوتا پسر 5 و 9 ساله، و اینکه قصد شاغل شدن ندارم، ارزش داره که ادامه بدم درسمو؟ 

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دوستم متولد ۶۳امسال لیسانس روانشناسیشو گرفت با سه تا پسر ۱۸ ۱۲ و ۱۰ ساله 

روابط اجتماعیش اعتماد به نفس و... خیلی فرق کرده 

هر کجا هستم باشم آسمان مال من است . پنجره ،فکر ،هوا ،عشق ،زمین مال من است . چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت.

بنظر من ک ارزش داره عزیزم.الان تو جامعه یی هستیم که دیپلم مدرک بالایی نیس و اکثر مادر و‌پدرا لیسانس دارن وقتی دو روز دیگ بچه هات تو مدرسه و‌جامعه برن این براشون خیلی خوبه ک مادرشون لیسانس داشته باشه

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
تو خودت معلومه حال درس خوندن نداری. وگرنه اگه ناراحتی که دیپلمی الان باید خوشحال میشدی که میخوای ادا ...

اره دیگه بعد 11 سال و اون ضربه ترک تحصیل حال درس خوندن ندارم. 

به همین خاطر پرسیدم. 

حسرتم بخاطر همون ترک تحصیل اجباریه

بنظر من ک ارزش داره عزیزم.الان تو جامعه یی هستیم که دیپلم مدرک بالایی نیس و اکثر مادر و‌پدرا لیسانس ...

بله دقیقا پسرم کلاس دوم هستش وخودم خجالت میکشم. 

2706