2737
2739

ما ک فعلا نشدیم🤣🤣😅

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم اگه دوست داشته باشن بخاطر ترس از دست دادن زودتر پیش قدم میشن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
شاید توهم اینو داری ک فک میکمی بهت علاقه داره

نه داره شاید کم داشته باشه  اما میخواد من برم ابراز علاقه کنم اول 

چون دختر های دیگه احتمالا رفتن پررو شده عادت کرد معشوق باشه

به نظرم اگه دوست داشته باشن بخاطر ترس از دست دادن زودتر پیش قدم میشن

چند تا دلیل داره نمیاد یکیش اینه که میدونه منم خیلی دوسش دارم پررو شده  دومیش اینه دخترا دیگه رفتن سمتش پیشنهاد دادن پررو شده

سومیش اینه پیشنهادش دوستیه میترسه رد شه

از کجا میدونی داره؟  همین دیگع بستگی داره چقد بخادتت  اگه بقدر زیاد باشه میاد

اره میگم شاید کم میخواد در اون حدی نیست که بیاد

چند تا دلیل داره نمیاد یکیش اینه که میدونه منم خیلی دوسش دارم پررو شده  دومیش اینه دخترا دیگه رفتن سمتش پیشنهاد دادن پررو شده

سومیش اینه پیشنهادش دوستیه میترسه رد شه

2738
چند تا دلیل داره نمیاد یکیش اینه که میدونه منم خیلی دوسش دارم پررو شده  دومیش اینه دخترا دیگه ر ...

🤦‍♀️چن سالته؟

خودتو گول نزن

من با مغرورترین ادم کره خاکی طرف بودم

5ک3بار مستقیم 2بار غیرمستقیم دزخاست داد و ردش کردم

اون فقط ازتو ی کم خوشش میاد فقط همین

وگرنه حداقل ی لارشانسشو امتحان میکرد

چند تا دلیل داره نمیاد یکیش اینه که میدونه منم خیلی دوسش دارم پررو شده  دومیش اینه دخترا دیگه ر ...

اگه بخوام واقع بینانه بهت بگم، کسی که با چنین چیزایی پررو بشه اصلا دوستت نداره، ممکنه ازت خوشش بیاد که با وجودی که میگی قصدش دوستیه، این احتمال خیلی قوی تره

ادم کسی رو که دوست داره نه براش پررو میشه نه طاقت دوریشو داره، و برای اینده ش باهاش برنامه ریزی میکنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
🤦‍♀️چن سالته؟ خودتو گول نزن من با مغرورترین ادم کره خاکی طرف بودم 5ک3بار مستقیم 2بار غیرمستقی ...

پس همین که میدونه خیلی دوسش دارم پرروش کرد شایدم اونقدر زیادخوشش نمیاد 

چند وقته عزیزم ؟ میدونه دوسش داری ؟

یه سالی میشه  .نمیدونم والا عاخه من از این ادم اعصاب خودکنام ک یکیو دوس داشته باشم به روی خورم نمیارم چقد بدم میاد از این اخلاقم  ولی خب اون یه طوری رفتار میکنه با تو جه ب موقعیت و شرایط حس میکنم علاقم یه طرفه نیست

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
2706