2733
2739
عنوان

احمقانه یا بدترین کاری که تابه حال توزندگیتون انجام دادین چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 44 پست
رفتم توی شرکت بیز😐😐خیلی احمقی کردم

جدی؟

خیلی تبلیغشو میکردن

ای دختر صحرا نیلوفر 🌾میشه برای رسیدن به آرزوهام و حل شدن مشکلاتم برام دعا کنید🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻    دنیا دیگه مثل من نداره🐚🌺                                 Sahra          🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

همه اشتباهاتی ک تومجردی کردم ب کنار ....مهمون کلا ۴۰ نفر برای عروسیم دعوت کردم ک هزینه بیخودنشه بخورن برن. بعدشوهرم۱۱۷نفرمادرش مهمون دعوت کرد 😐بعد اصلا شوهرم نگف توسرویس طلا لازم داری هیییییچ فقط درگیراین بود غذاچندمدل بده ک تک باشه ،تکم بود....خیلی شوهرم مردخوبیه ولی این عروسی و یادش میفتم وحشی میشم

با پسری دوس شدم به قصد ازدواج 

بعد فهمیدم زن داره همون لحظه ول کردم 

عکس زنشو دبدم چقدر معصوم و ساده و نجیب بود ناراحت شدم 

پسره رفته بود بین دوستام گفته بود با من رفته باغ و حسابی س....کردبم و بعد خوشش نیومده ولم کرده 

هنوزم‌میسوزم چرا نرفتم به زنش نگفتم با چه لجنی داره زندگی میکنه 

جدی؟ خیلی تبلیغشو میکردن

بابا همش الکیه یه مشت جنس بدرد نخور به آدم میدن خیلی هم گرونه اگر بهت پیشنهاد دادن فقط فرار کن همین

غرور هدیه شیطان 😈است و دوست داشتن هدیه خداست😇جالب این است هدیه شیطان را به رخ هم میکشیم وهدیه خدا را از یکدیگر پنهان میکنیم.              هرگونه کپی برداری از این امضاع پیگرد قانونی دارد🚔😅😅😅😅
کلا تودعوا و قهریم الانم ۲ ماهه قهریم کلا درک نمیکنیم همدیگرو 

من و دوست پسرمم ابنطوری بودیم

کلا تو قهر بودیم بعد اون توهم داشت که من قراره باهاش ازدواج کنم 

ای دختر صحرا نیلوفر 🌾میشه برای رسیدن به آرزوهام و حل شدن مشکلاتم برام دعا کنید🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻    دنیا دیگه مثل من نداره🐚🌺                                 Sahra          🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻