2733
2739
عنوان

احمقانه یا بدترین کاری که تابه حال توزندگیتون انجام دادین چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂 کلا کااااااات کن فرااااااار کن ازش

آره ،یذره وابسته بودم بهش ولی انقد این بشر کات کرد دوباره اومد و قهر کردیم و ... الان بود و نبودش واسم فرق نمیکنه .😂😂

ای دختر صحرا نیلوفر 🌾میشه برای رسیدن به آرزوهام و حل شدن مشکلاتم برام دعا کنید🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻    دنیا دیگه مثل من نداره🐚🌺                                 Sahra          🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻
2728
بابا همش الکیه یه مشت جنس بدرد نخور به آدم میدن خیلی هم گرونه اگر بهت پیشنهاد دادن فقط فرار کن همین

باش😂😂😂🤭

ای دختر صحرا نیلوفر 🌾میشه برای رسیدن به آرزوهام و حل شدن مشکلاتم برام دعا کنید🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻    دنیا دیگه مثل من نداره🐚🌺                                 Sahra          🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻
بهش قول داده بودی ؟ یا حرف از ازدواج زده بودید ؟ 

نه بابا 

هی میگفت بیا اسم بچه هامونو انتخاب کنیم و ...

منم بهش گفتم ببین ما باهم داریم آشنا میشیم من همسرت نیستم اینکارا الان زوده بزار همو بشناسیم 

بعد ناراحت شده بود 😂😂😂

نه بابا  هی میگفت بیا اسم بچه هامونو انتخاب کنیم و ... منم بهش گفتم ببین ما باهم داریم آشنا م ...

آها 

خب معلومه ک هنوز طرز فکر بچگونه‌‌ای داشته 

حالا اسم بچه و اینا ب کنار آدم همچین حرفایی هم میزنه 

ولی اینکه ناراحت شده از این گفتی فعلا باهم آشنا بشیم 

انگار زیاد پخته نیس هنوز 

چند سالتون بود 

2740
آها  خب معلومه ک هنوز طرز فکر بچگونه‌‌ای داشته  حالا اسم بچه و اینا ب کنار آدم همچین حرف ...

آره 

من اولین بار بود که خاستم با یکی آشنا بشم و همینم بزگترین و احمقاته ترین کارم بود من ۱۶ اون ۲۱

آره  من اولین بار بود که خاستم با یکی آشنا بشم و همینم بزگترین و احمقاته ترین کارم بود من ۱۶ ا ...

۲۱ سالش بود 😑😑😑اینجوری حرف میزد 

من پسری ک باهاشم ۲۰ سالشه 

حرف از اینکه چجوری رابطمونو بهتر کنیم و بحث کار و ارتباطمون با خانواده هامون میزنم آقا ۲۱ سالشه بهش میگی آشنا شیم ناراحت میشه 

انتظار داشته یهویی ازدواج کنید باهم 

منم همین اشتباه شما خریت کردم قبول کردم پیش مادرشوهر زندگی کنم  وقتی فهمیدم اشتباه کردم تا وق ...

واقعا اشتباه محضه اشتباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه

۲۱ سالش بود 😑😑😑اینجوری حرف میزد  من پسری ک باهاشم ۲۰ سالشه  حرف از اینکه چجوری رابطمو ...

بچه بود 

این چیزا به عقله نه سن 

کلا عمر واعصابتونو بخاطر پسرا هدر ندید

دقیقن