2737
2739
عنوان

سیگار

208 بازدید | 12 پست

سلام یک ماه و نیمه عقدم چن روز پیش متوجه شدم شوهرم سیگاریه کلی دعوا راه انداختم ک چرا از اول بم نگفته.گفت اگه تو خواستگاری میگفتم قبولم نمیکردی.الان هنو باش قهرم اما نمیدونم باید چکارکنم چجور برخورد کنم میگه کمکم کنی ترکش میکنم.میشه بگید من الان باید چکار کنم؟

من از ده نفری ک میشناسم 8نفر سیگارین متاسفااانه

پیگیر شو موارد دیگه ای نباشه 

بعدم کم کم ترکش بده 

باهاش رفیق باش نزار پنهونی ازت بکشه

کم کم ترکش بده

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روزی دو پاکت میکشه ؟ یا روزی سه چار نخ ؟ اگه مورد دومه زیاد گیر نده 

میگه سه روزی یه نخ.ولی از بس عصبی شدم نشستم باهاش قشنگ حرف بزنم.بلاکش کردم🤦🏻‍♀️الان خونه خودشونما پیشم میخابمه پرتش میدم

چجوری مثلا چکارکنم؟😭

آروم باش اول 

بهش بگو واقعا ضرره 

دوس نداری و اینا 

یهویی نمیشه قطع کنه 

باید کم کم قطع کنه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2738
آروم باش اول  بهش بگو واقعا ضرره  دوس نداری و اینا  یهویی نمیشه قطع کنه  ...

باشه.پس همین کارو میکنم.خیلی ممنونم عزیزم خیلی اروم شدم چن روزه ب طلاق فکرمیکنم.از دود و اینا بیزارم حس میکنم کسی بره سمت اینا ب موادم کشیده میشه خیلی میترسم

چجور؟یعنی انقدر اعتیادآوره؟

الان به سیگار اعتیادداره دیگه گیر بدیم بدتر میشه بهترنمیشه بیخیال فقط سمت چیزدیگه ای نره

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد