2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سن مهم نیست مهم اینه خودت آمادگی داشته باشی، شاید بنظر یکی 17 سال زود باشه و به نظر یکی دیگه زود نباشه، به حرف دیگران کاری نداشته باش ببین خودت چطور راحتی

خدایا کمکم کن تا راه درست رو ادامه بدم
خخ میگن بهنره اینجوری چون خودت جووونی بچه بزرگه

اینکه به حرف بقیه ای 

ینی هنوز بلوغ عقلیتم کامل نیس

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2738

۱۸سالگی بنظرمن خوبه خودم ۲۶ازدواج کردم ۲۷ بچه دارشدم دومیومیخام بیارم ازکرونامیترسم مجبورم نیارم سنم داره میره بالا ....خلاصه اون منم ک هی تاپیک میزنم شوهر میخام🙃😉

خخ میگن بهنره اینجوری چون خودت جووونی بچه بزرگه

چه فایده ای داره این قضیه؟!

این تنها چیزیه که خانمایی که تو سن کم بچه دار شدن باهاش خوشحالن! و ذره ای هم برای اون بچه فایده نداره

من شخصا ازدواج زیر ۲۰ و بچه دار شدن زیر ۲۵ رو به هیچ عنوان قبول ندارم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

سنت مناسب نیست

هنوز وقتش نیست

چقد تو بهداشت با زنای باردار کم سن بحث داشتیم؛از مرکز دستور داده بودن

خطر هم برای خودت هست هم بچت

سرسری نگیرین این چیزارو

یه سرچ کن تو نت بهتره؛بخون ببین چی نوشته بارداری زیر هجده سال؛البته که بازم صلاح کار خویش خسروان دانند.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
2706