2733
2734
عنوان

مامانای با تجربه لطفا راهکار بدید

290 بازدید | 16 پست
مامانای عزیز من یک پسر بچه دارم که خیلی خیلی بد و کثیف غذا می خوره اصلا یک چیز فاجعه لطفا راهنمایی کنید که با چنین بچه هایی چه کا باید کرد تا تمیزتر غذا بخورند
بهتره بذاری بزرگتر بشه خوب میشه
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم آخه از یه پسمل یه ساله چه توقعی داری؟خودت بهش غذا بده
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
اخه بچه های من دوقلو هستن دخترم خیلی مرتب غذا می خوره ولی پسرم غذارو از دهانش بیرون می یاره توی دستش له می کنه بعد می ماله روی فرش یا از دهنش بیرون می ریزه بعد اونو از لای فرش بر می داره و می خوره
2740
هر روشی رو که بگید امتحان کردم گفتمشاید با این کار می خوادبگه که من خودم می خوام غذا بخورم غذا رو گذاشتم جلوی خودش واویلا کرده تمام اتاق روبا غذا یکی کرده من تا حالا بچه به این طور و به این وضع ندیدم
شما دوقلو داری ما که یه دونه داریم جای تمیز نداریم چه برسه به شما
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
خدایی چیزهایی تو این برنامه " بفرمایید شام " دیدم که جای دیگه ندیده بودم
این هم "بفرمایید شام" با طعم دعوا
http://www.resanehha.com/play-64489t50c1cb748b.html
خدایی چیزهایی تو این برنامه " بفرمایید شام " دیدم که جای دیگه ندیده بودم
این هم "بفرمایید شام" با طعم دعوا
http://www.resanehha.com/play-64489t50c1cb748b.html
[smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley]